Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Slunná jižní Morava: 2–3 dny s polopenzí, pokoje klasické nebo LUX s vířivkou

4,4 / 5 Panská sýpka Mikulov (mapa) 44 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Darina Moravcinska

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli berete UNISEKY + FKSP

Panská sýpka

Dobrý den, stravenky nebereme

Jana Foldynová

Dobry den prosim mate volne dva pokoje standard s polopenzi za 2999kc v terminu 16.-18.? Dekuji popr. Jaka by byla cena v pripade ubytovani na jednu noc z 16 na 17.teho. Foldynova

Panská sýpka

Dobrý den, ano 16 – 18 máme volno

Panská sýpka

Voučry se prodávají jen na dva dny.

Zuzana Vitová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaká by byla cena v termínu 28 až 30.10. jedno dítě 10 a druhé 16 let pokoj klasický jestli je možnost takového ubytování případně jaká by byla cena pouze s 10 ti letým dítětem a dva dospělý koupily bychm si voucher děti se pak doplácí na recepci?

Panská sýpka

Dobrý den, kupte si voucher pro dva a zbytek doplatíte na místě. Dáme Vám dvojpokojový apartmán s obývákem. Jak bude mít číslo voucheru tak mi zavolejte. Cena za obě děti by byla 2500,– na dva dny včetně snídaní a večeří.
Děkuji Reiniš
605339057

Jana Ždánská

Dobrý den,
máte volný termín na 16.11.-18.11. pro 3 osoby – apartmán s dvěma ložnicemi?

Panská sýpka

Dobrý den, 16.-18.11. máme ještě volné termíny

PavelL

Dobrý den máte ještě volný pokoj pro dva v termínu od 12.10. – 14.10.?

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, Vámi vybraný termín bohužel není k dispozici. Poradíme Vám, že dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity sýpky. Zkuste se tedy podívat a třeba najdete termín, který Vám bude vyhovovat :) Pěkný den

Petra Jiroušková

Dobrý den, je u Vas možný pobyt s pejskem?

Panská sýpka

Dobrý den. Bohužel pejsci k nám nemůžou.

Kateřina Látalová

Dobrý den, chtela jsem se zeptat, jestli máte ještě 2 volné pokoje pro dva o víkendu 12.-14.říjen? děkuji za odpověď.

Panská sýpka

Dobrý den, mohl bych Vám nabídnout na tento termín apartmán se dvěma ložnicemi.

Jitka Šejdová

Dobrý večer, mám dotaz. Je možno koupit u Vás pobyt na termin 26.10.-28.10. a platit na pobočce Moneta bank. Předem děkuji za kladné vyřízení. S pozdravem Šejdová

Panská sýpka

Dobrý večer, 26.10.-28.10. máme poslední jeden pokoj.
Co se týká platby, tak to je potřeba řešit se slevomatem, ale neměl by s tím být problém.
S pozdravem Panská sýpka
605339057

Jozef Bokor

Dobrý večer. Máte,prosím Vás volný termín 5.10 do 7.10. nebo 12.10 do 14.10. 2018? Děkuji.

Panská sýpka

Dobrý večer od 12 do 14 máme ještě volné termíny

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru