Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Zásoba želatinových bonbonů Haribo se šťávou z ovoce, různé druhy v boxech

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavel Vočadlo

Dobrý den, kdy budou zase k mání medvídci? Děkuji

Vsevyhodne.cz

Dobrý den,

pravděpodobně od poloviny řijna budou opět všechny přichutě v dostatečném množství vystaveny na Slevomatu

Jitka T. Turzova

Dobrý den.Budou dostupné ještě banány?

Vsevyhodne.cz

Dobrý den,
ano, budou – pravděpodobně od poloviny řijna budou opět všechny přichutě v dostatečném množství vystaveny na Slevomatu

Kateřina

Dobrý den. Jsou bonbony vhodné pro vegetariány? Děkuji.

Vsevyhodne.cz

Dobrý den,
bohužel tuto informaci výrobce neudává

Tim Timianek

Dobrý den prosím o informaci, jestli jsou bombony bezlepkové. Děkuji

Vsevyhodne.cz

Dobrý den,
bohužel tuto informaci výrobce neudává

Lucie

Dobrý den, na jaké adrese se dá zboží vyzvednout osobně bez pošty? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, adresa pro osobní odběr je Olomoucká 791, Velká Bystřice :) Pěkný den

Eliska Sestakova

Hezký den, já mám dotaz k fotce :) jak to že je má dcera pod vaším textem? :) nevadí mi to jen mě zajímá jak se tam dostala :D děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Eliško, fotka je skutečně tak úžasně roztomilá a plná radosti, až si to někdo z kolegů nejspíš spletl s profi fotkou a fotku vložil do nabídky :) Doufáme, že jste si na bonbonech pořádně pochutnali :) Nejbližší dny Vám ještě pošleme e-mail, tak se na něj nezapomeňte podívat :) Krásný den

Hanka

Dobrý den,
jaká je prosím minimální trvanlivost?
 Děkuji

Vsevyhodne.cz

Dobrý den Hanko,trvanlivost je 05/2019

Lucka

Dobrý den, lze objednat dva druhy bonbónů na jedno poštovné? Bohužel jsem nepřišla na to jak přidat další druh. Děkuji

Vsevyhodne.cz

Dobrý den,

ano, je to možné – nicméně ohledně dotazu jak to udělat, musíte kontaktovat podporu Slevomatu

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru