Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Do školy stylově: Dětská trička pro školáky a školačky od 1. do 5. třídy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Kamila

Dobrý den, chtěla bych koupit dvě chlapecká trika různých tříd. Po nákupu jednoho mi mobilní aplikace nenabízí možnost pokračovat v nákupu, jen k platbě.
Chci platit přes Twisto a jen jedno poštovné. Je to možné? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamilo, obsah košíku se automaticky ukládá, stačí poté vložit další zboží do košíku a budete tam mít oba. Twistem poté budete moci platit. Hezký den :-)

Helena Detzová

Dobrý den, teď jsem si objednala přes Slevomat u vás tričko pro Frajera do 4. třídy, obj.č. 5771637379, ale v přehledu objednávek se mi ukázalo tričko pro Frajerku do 3. třídy. Prosím o změnu objednávky na tričko Pro Frajera do 4. třídy" vel. 140. Sdělte mi prosím, zda je to možné. Děkuji Helena Detzová, Karlovy Vary

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, Vaši objednávku jsem nechal prověřit a je v pořádku :) Nemusíte se ničeho bát. Kolegové se mi přiznali, že se jednalo o chybu v názvu v potvrzení, kterou již opravili. Omlouváme se za nepříjemnosti a ať se tričko líbí :) Krásný den

Petra Filipová

Pro Frajerku do 3. třídy jsou velikosti 128 až 140 … to musí být frajerky jako hodně drobný a hubený, aby to ve třetí třídě oblékly :o).

H&Lpromotion s.r.o.

Dobrý den, velikost se dá zvolit na přání zákazníků. Velikost 140 odpovídá velikosti 9 let, což je 4.třída. Velikost dětí stejného věku se může lišit. Není problém se domluvit na čemkoliv. Hezký den H&L promotion

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru