Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pobyt na bývalém statku v Jindřichově Hradci: polopenze, relax i bazén

4,4 / 5 Frankův Dvůr Jižní Čechy (mapa) 171 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Alena

Dobrý den, chtěla jsem si objednat online termín pobytu z 29. na 30. 10. pro dva dospělé a dvě děti 11 a 9 let. Přestože jsem viděla volná místa, nabízel se mi jen termín z neděle na pondělí a z úterý na středu. Máte dané nástupní termíny? Prosím o info, pokud byste měli v tomto termínu volno. Děkuji Alena Plevová

Frankův Dvůr

Dobrý den, paní Plevová,

již jsme spolu hovořily dnes po telefonu, tu rezervaci na jednu noc tu máte.
Těšíme se na Vaši návštěvu. Recepce

Tereza

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda máte volno tento víkend (12. – 14.10.) nebo ten další (19. – 21.10.) pro 2 dospělé osoby a 2 děti (věk 2 a 5 let). Rádi bychom polopenzi.
Děkuji, Kozlová

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo, Vámi vybrané termíny bohužel nejsou k dispozici. Poradíme Vám, že dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity dvoru. Zkuste se tedy podívat a třeba najdete termín, který Vám bude vyhovovat :) Pěkný den

Hečlová Vladimíra

Dobrý den,
máte prosím volný termín pro dvě osoby od 19.10.-21.10.2018 ?Děkuji za odpověď.

Frankův Dvůr

Dobrý den,

to už v tomto termínu bohužel nemáme. Děkuji Vám za Váš zájem a přeji hezký večer. Recepce

Lucie

Dobrý den máte volný termín pro 2 osoby od 5–7.10?

Frankův Dvůr

Dobrý den,
je mi líto, ale bohužel jsme v tomto termínu již plně obsazeni.
Děkuji Vám za Váš zájem a přeji hezký den.
Recepce

Petra Štroblová

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda je ve Vašem hotelu možná úschova kol. Za odpověď děkuji. S pozdravem P. Štroblová

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Štroblová. K tomuto účelu je vyhrazena hotelová uzamykatelná garáž. Recepce.

Tomáš Kypta

Dobrý den, bylo by místo pro 2 rodiny 2+1 (9 let) a 2+1 (4 roky) na datum 21.9–23.9. Díky moc Kypta

Frankův Dvůr

Dobrý den,
ano. Právě se mi na termín od 21.9.-23.9. uvolnilo místo, takže Vám mohu rezervovat 2 mezonety.
Rodina s devítiletým dítětem bude na místě doplácet 2×450,–Kč za ubytování a 2× 100,–Kč za večeře.
Druhá rodina se 4letým dítětem bude hradit (vzhledem k věku dítěte) pouze večeře – také 2×100,–Kč.
Tyto úhrady se provádí na místě. Prosím o potvrzení rezervace na info@frankuv-dvur.cz. Vouchery si prosím
objednejte bez uvedení datumu, protože na on-line rezervacích je tento datum již zablokován. Recepce

pavel motyčka

Dobrý den,
můžete mi prosím poradit , jaké vouchery zakoupit pro ubytování pro 2 dospělé + 2 děti 7 a 11 let a máte-li volno v termínu 27.10. až 30.10. 2018 (popř. nástup už 26.10.) Děkuji Pavel Motyčka

Frankův Dvůr

Dobrý den pane Motyčka, pro tento termín mám pro Vás už jen tuto nabídku:
ubytování v královském apartmánu. Jde o ap. vyšší kategorie a znamená to, že byste k voucheru musel na místě
uhradit ještě 1000,–Kč (tyto pokoje pro pobyty přes Slevomat stand. nenabízíme).
Zakoupíte si 1× voucher pro víkendový pobyt a 1× voucher na jednodenní pobyt. Za děti pak na místě budete hradit
toto: za každé dítě a noc 450,–Kč, za sedmileté 2×100,–Kč za večeře a 2×150,– Kč za starší dítě za večeře.
Apartmán Vám předběžně rezervuji. Pokud Vám nabídka nevyhovuje, dejte mi laskavě vědět na 777 996 666.
Jinou pro Vás bohužel v tomto termínu nemám. Recepce

Petra Hlinecká

Dobrý den,
poradíte mi prosím jaké vouchery (a pokud máte volno v požadovaném termínu) zakoupit pro ubytování: 2 dospělí+1 čtyř­leté dítě, 1 dospělá os. v samost. pokoji..rádi bychom polopenzi..termín 26.10.-30.10. (nástup možný i 25.10., záleží na check in:-)Děkuji,Hlinecká

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Hlinecká,
takže pokud budeme brát v úvahu termín od 26.10.do 30.10. půjde o 4 noci. Zakoupíte si tedy 2 vouchery pro pobyt
ve všední dny. Dítě má ubytování zdarma, pouze na místě za ně doplatíte za každou večeři 100,–Kč. Bohužel návrh pro
třetí dospělou osobu v samostatném pokoji nemám. Pobyty jsou kalkulovány pro 2 osoby na pokoji. Recepce

Rostislav Mareš

Hezký den. Je možné si objednat minimálně 1 týden pobytu pro 2 a kočičku s kapesním pejskem? Přesný termín ještě nevím, ale bylo by to asi v říjnu 2018. Jeli to možné uveďte mi prosím i přibližnou cenu.

Frankův Dvůr

Dobrý den pane Mareši, co se týká zvířátek – pokud jsou na sebe zvyklá :) není žádný problém.
Co se týká týdenního pobytu, je třeba jej „složit“ ze tří voucherů na 2 noci a jednoho na jednu noc.
Prosím – než je zakoupíte – domluvte si se mnou dostupnost termínu. 777 996 666 Děkuji

Marsikova Zuzana

Dobrý den měli by jsme s manželem zájem na Vánoce a až do silvestra bylo by to možné. Děkuji Maršíková Zuzana

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Maršíková, to nás velmi těší, že byste nejkrásnější svátky v roce chtěla strávit u nás.
Bohužel v této době má hotel provozní výluku. Hezký den

Frankův Dvůr

Ještě dodatek, pokud by Vám stačil pobyt pouze silvestrovský – ty děláme. Také přes Slevomat. Nabídka
se zobrazuje zpravidla začátkem listopadu. Můžete mi v případě zájmu zavolat na 777 996 666.

Jitka Lamková

Dekuji za Vasi informaci. Jaky by byla cena Vami nabizeneho mezonetu? Pripadne – jak mam objednat pres slevomat? Dekuji a zdravim.

Frankův Dvůr

Zdravím Vás paní Lamková, pokud k nám přijedete přes Slevomat, bude cena tak, jak jí inzerujeme u Slevomatu.
Za ubytování v mezonetu nic nepřiplácíte. To znamená, že si otevřete nabídku SLEVOMATU, tam si najdete Frankův Dvůr
a zakoupíte si víkendový pobyt pro 2 (cena 3.499,–). Slevomat Vám na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zašle voucher.
Každý má svůj číselný kód. Ten mi zašlete se svým jménem a termínem pobytu (19.9. až 21.9.) a já Vám následně rezervaci
potvrdím. Pak už Vám jen popřeju šťastnou cestu k nám. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete mi napsat na:
info@frankuv-dvur.cz a já Vám ráda pomůžu. Dufková, recepce

Jitka Lamkova

Dobry den, radi bychom k Vam od stredy 19.9. do patku (21.9.) – 2 dospeli + 1 dite (4 roky). Mate v tomto terminu jeste volno? Da se uplatnit akcni balicek ze Slevomatu? Dekuji a zdravim.

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Lamková,
těší nás Váš zájem. V termínu od 19.9. do 21.9.2018 Vám mohu v rámci pobytu přes Slevomat nabídnout mezonetový
apartmán, kde jsou v patře pokoje 3 pevná lůžka. Za ubytování dítěte (vzhledem k jeho věku) nebudete doplácet nic.
Jen za večeře za něj doplatíte na místě 200,–Kč (tj. 100,–Kč/1 večeři). Recepce

Miloslav Bartoněk

Chtěl by si objednat pobyt na 3 dny. Chci jet vlakem do Jindřichova Hradce. Nevím ale. jak se dostanu k vám Jemčinská 125. děkuji za radu.

Frankův Dvůr

Dobrý den pane Bartoněk, hotel je vzdálen od vlakového nádraží cca 3km. Hotel nenabízí dovoz klientů. Je tedy zapotřebí
využít taxi služby. (nejsme dostupní ani MHD). Uvádím kontakt na spolehlivého taxikáře : pan Lehký 720171007. Recepce

Romana

Dobrý den mohu se zeptat, když nyní zakoupím pobyt, jak dlouho má vorcher platnost a pokud bych ho chtěla jako dárek, zda by mohl být bez uvedení ceny pobytu.Děkuji H.

Frankův Dvůr

Dobrý den,

ten voucher na slevomatu platí do 20.12.2018. Ten voucher Vám vystavuje Slevomat, tak se domluvte s nimi, my jako hotel pak pouze zajistíme služby s tímto pobytem spojené. Platit ho budete také na Slevomatu.
Děkuji Vám za Váš zájem a přeji hezký den.. Recepce

Květa Vránová

Rádi bychom si u vás objednali pobyt pro dva od středy 12.9. do pátku 14.9.. Máte volný termín? Manžel má ale bezlepkovou dietu. Jste schopni mu zajistit stravování?

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Vránová,
děkuji za Váš dotaz. Nejste první, která musí řešit toto omezení. Ověřila jsem si u pana šéfkuchaře, že v menu bude
pamatováno i na tyto diety.
recepce

Frankův Dvůr

Dobrý den,

ano v tomto termínu volno máme. Bezlepkovou dietu Vám zajistíme a to po domluvě s námi až přijedete. Bezlepkové pečivo si ale prosím vezměte sebou.
Děkuji Vám za Váš zájem a přeji hezký den. Recepce

Petra Hlinecká

Dobrý den,
mohu se zeptat jaký voucher bych měla koupit pro 2 dospělé+1 dítě (4roky), 1 dospělý navíc samostatně v období 26.-30.10.?Děkuji,s pot­dravem,Hlinec­ká

Frankův Dvůr

Dobrý podvečer paní Hlinecká,
pro 2 dospělé s dítětem je to snadné. Zakoupíte voucher pro 2 osoby, dítě vzhledem k věku má ubytování zdarma,
pouze na místě doplatíte 2× 100,–Kč za večeře. Bohužel ve druhém případě nemám nabídku. Pobyty jsou kalkulovány
pro 2 osoby.
recepce

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru