Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celodenní vstup do Fajnparku: zábavní areál s atrakcemi pro celou rodinu

4,8 / 5 Fajnpark Chlumec nad Cidlinou  (mapa) 1 003 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Míla

Dobrý den,
ještě malej dotaz, jak dlouho platí vztupenka když ji zakoupim na vašem webu.Děkuji Míla

Fajnpark

Dobrý den Mílo, platnost je do 30. 6. 2019.

Míla

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jaka je cena u seniorů při nákupu voucherchu zde na strance. Děkuji. Míla

Slevomat.cz

Dobrý den, Mílo, cena pro seniory není u voucherů specifikována. Doporučuji Vám zakoupit základní vstupné na celý den. Hezký den :)

Šárka Rýznerová

Dobrý den, 13.12.2018 jsem zakoupila voucher do Fajnparku.
Dnes jěště nepřišel..?? Příjde mi poštou nebo na e-mail??? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, voucher jsem Vám na Váš email poslala znovu. Zkontrolujte prosím i složku spam a nechtěnou poštu, občas se nám tam ty emaily zatoulají. Voucher naleznete i u Vás na profilu v sekci Mé objednávky. Krásný den :)

Renata

Dobrý den platí vstupné dítě do 3 let?

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato, vstup neplatí jen děti do 1,9 let, nad 2 roky tedy platí. Hezký den :)

Lenka

Dobrý den, do kdy platí tato nabídka? Chci zakoupit příští týden (po výplatě). Stihnu?

Fajnpark

Dobrý den Lenko, stihnete to. Nabídka je platná až do konce ledna.

Naďa

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda budete prodávat vouchery do parku, jednodenní,který by se mohl použít kdykoliv příští rok,pro 2+2,za jakou cenu,bohužel,nikde jsem ne zjistila,díky.

Slevomat.cz

Dobrý den, Naďo, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den :)

Hana.Soukupová@seznam.cz

Dobrý den, zakoupila a zaplatila jsem vstupenky do Fajn parku, ale bylo mi to vráceno zřejmě proto, že tam nebyl var. symbol. Zapomněla jsem ! Je možné si to ještě objednat? Nikde nemohu najít, do kdy nabídka platí. Děkuji Soukupová

Slevomat.cz

Dobrý dne, Hano, nabídka Fajnparku je stále platná, stačí pouze znova objednat :) Nezapomeňte, že nabídka je platná až od 19. 4. 2019. Pěkný den :)

Petra Baranová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda-li voucher platí i o víkendu.
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, voucher platí pro všechny varianty, takže platí i o víkendech. Fajnpark je nyní už uzavřen a otevírá v dubnu 2019. Pěkný den :)

Edit ANDREA

Dobry den, chci se zeptat co kdyz mam jedno dite ktere ma 15 let bude vadit kdyz ji vezmu kdyz koupim 2+2?

Slevomat.cz

Dobrý den, Edito, v ceně rodinné celodenní vstupenky jsou 2 dospělí a 2 děti do 18 let. Hezký den, Simča :)

Aneta

Dobrý den zajimalo by mě jestli se ta celodenní vstupenka za 250 kč vztahuje jak pro dospělého tak i pro dítě od 3 let . Balíček se nám nevyplatí děkuji za odpověď

Fajnpark

Základní celodenní vstupenka je stejná pro dospělé i pro děti od 2 let.

Pavel

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, proč nenabízíte rodinnou vstupenku 2+1. Pak jsem zjistil na vašem webu, že ani tam to v ceníku nenabízíte, odpověď je tedy zřejmá. Nicméně stejně se zeptám, proč vůbec nenabízíte 2+1 vstupenku, domníváte se, že takových rodin je málo? Nebo se Vám to už nevyplatí a s jedním dítětem musí rodiče platit plné základní vstupné? Díky.

Fajnpark

Ano, tato vstupenka opravdu není. Cenově zvýhodňované jsou pouze rodiny se 2 a více dětmi.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru