Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pánská trička Fruit of the Loom s dlouhým rukávem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ivana Kovářová

Ano, ale u každého trička budu platit poštovné zvlášť! To se mi opravdu nechce. Zdravím.

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den Ivano, pokud nakupujete u jednoho prodejce, tak se platí pouze jedno poštovné

Ivana Kovářová

Ráda bych objednala dvě trička najednou, ale každé jinou barvu. Asi něco dělám špatně, ale nejde mi to.
Prosím o radu. Díky.

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den – netuším kde může nastat komplikace, v nabídce zvolíte požadovanou velikost i barvu vložíte do košíku, s novu barvou postupujete stejně vyberete velikost barvu a vložíte do košíku.

Petr

Dobrý den, koupil jsem si 2 trika vel. L, ale mají na mně moc krátké rukávy. Zboží došlo na Zásilkovnu. Můžu to vrátit také přes Zásilkovnu? A vrací se peníze/kredity i za dopravu? Děkuji.

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, pokud chcete zboží vrátit musíte přes dopravce který Vám to přijme. Zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14 ti dní bez udání důvodu. Hezký den

Anička

Dobrý den,
budete nabízet také tmavě modré a černé tričko Fruit of the Loom? A cca kdy?
Předem děkuji za odpověď, přeji hezký den a víkend.

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Krásný den, děkujeme za zprávu. Bohužel máme momentálně v nabídce pouze vystavené barvy. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru