Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Luxusní pánské kožené opasky Calvin Klein

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Anna

Děkuji za odpověď. Mám ještě dotaz, komu jsou certifikáty předkládány?
Pásek bych koupila jako vánoční dárek. Pokud by se nelíbil, je možné vrátit pásek po Vánocích?
Děkuji.

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, certifikáty jsou předkládány našim obchodním partnerům kvůli vzájemné spolupráce. Bohužel lze pásek vrátit pouze do 14 ti dní od data převzetí. Hezký den

Anna

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat, zda je pásek pravý? Při koupi pásku dostanu certifikát? Máte na výběr i užší pásek do obleku?
Děkuji za odpověď.
Pěkný den.

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, jedná se pouze o originální zboží. Certifikáty jsou vždy předkládány před spuštěním do prodeje. Užší varianty bohužel nyní nemáme, pokud bychom takové zboží naskladnili, budeme ho ihned přidávat do stávající akce k prodeji. Hezký den

Pavla

Dobrý den,myslíte,že budou naskladněny pásky oboustranné ještě do Vánoc?A budou také takhle v akci na Slevomatu nebo ne?Kde mám sledovat,aby mi nabídka neunikla?Děkuji.

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den Pavlo, sledujte prosím i nadále naši akci na portálu Slevomat, jakmile dané zboží naskladníme, budeme ho ihned přidávat k prodeji. Hezký den

Eva Kabátová

Dobry den, hodi se tento pasek take k dzinam?

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den Evo,
určitě ano, tento pásek se hodí jak k riflovým kalhotám tak i ke kalhotám více společenským. Hezký den

Janča

Dobrý den,
chci se zeptat, na jakém principu funguje zkrácení pásku. Chtěla bych pásek darovat, ale potřebovala bych v pase cca 100cm. Pásek se zkracuje někde na prodejně nebo nějak jinak?
Děkuji.

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, u pásku je posouvatelná spona, kterou regulujete velikost . Hezký den

Marcela

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi pásky X083 a X086? Na fotce mi přijdou totožné. Děkuji za odpověď.

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den ,

všimněte si prosím tvaru spony opasku. Laicky řečeno má jedna spona tvar podoby „U“, druhá je obdélníkového tvaru. Rozdíl je také v tom, že varianta X083 nemá u spony kožený kroužek, varianta X086 tento kroužek má.

Hezký den

Veronika Stelzerová

Dobrý den, včera jsem převzala balíček a teď otevřela. Bohužel jsem se nejspíše překlikla a objednala špatný typ pásku (spony). Lze vymenit? Konkrétně X083 za X086.
 Děkuji

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, výměna bohužel není možná jelikož se jedná o nákup z portálu Slevomat. Pokud chcete zboží vrátit, odešlete ho zpátky k nám do 14 ti dní od data nákupu, my Vám vrátíme peníze a vy si můžete objednat zboží nové. Hezký den

Marika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi variantou X083 a X086. Děkuji.

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den Mariko,

všimněte si prosím tvaru spony opasku. Laicky řečeno má jedna spona tvar podoby „U“, druhá je obdélníkového tvaru. Rozdíl je také v tom, že varianta X083 nemá u spony kožený kroužek, varianta X086 tento kroužek má.


Hezký den

Jíťa Čermáková

Dobrý den,
co přesně prosím znamená velikost 110/125? Pásek vypadá skvěle! Ale bojím se, že bude krátký.

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den Jíťo při zapnutí pásku na první dírku získáme obvod 110 cm a při zapnutí do poslední dírky je obvod 125cm.

Jana

Dobrý den, bude prosím v nabídce ještě dostupný pásek jako je na úvodní fotce nabídky?

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den Jano – poptávaný se pásek se již doprodal a děláme maximum, abychom zajistili jeho naskladnění, sledujte nás i nadále, děkujeme

Viva

Dobrý den, jak již psala Magda, došel mi pásek ze kterého není poznat značka. Ráda bych získala ten pásek, který je na fotografii. Jak ho prosím mohu vyměnit za zboží, které jsem si objednala?

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den – poprosím Vás o zaslání čísla Vaší objednávky a případně fotodokumentace obdrženého zboží na email info@aga24.cz. Prověříme a budeme Vás kontaktovat děkuji

Antonín Zelenka

Dobrý den, v okénku varianty se neobjevuje oboustranný pásek, tedy černý i hnědý. Jak si tento pásek můžu objednat?

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den Antoníne – poptávaná varianta je dočasně doprodaná, zajišťujeme doskladnění, tak nás prosím nadále sledujte, aby se Vám opět nevyprodal .-) Děkujeme

Tereza Koudelná

Dobrý den, na jakou šířku pasu je pásek určen? Dost se to liší u každého prodejce, podle umístění dírek… Děkuji

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den paní Koudelná,

pásek je určen do obvodu pasu cca 110 cm.

Hezký den

Veronika Trávníčková

Dobrý den,
je prosím varianta 2a3 ještě k dispozici? Na webu jsem nedohledala. Jaký je postup pro uplatnění voucheru a založení objednávky? Děkuji

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, skladem máme ještě tři varianty které jsou zobrazeny v naší akci. Pokud nevíte jak uplatnit vouchery, prosím kontaktujte zákaznický servis portálu Slevomat. Hezký den

Víťa

Dobrý den, chtěl bych si koupit pásek z hnědé kůže jak máte na obrázku s nápisem Calvin Klein. Můžete mi prosím poradit, kterou variantu bych si měl koupit? Podle dotazu paní Magdy usuzuji, že na X049B není, tak by mě zajímalo na které je. Děkuji za odpověď

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, nápis Calvin Klein je pouze u pásků s variantou – x083 a x086 . Hezký den

Magda

Dobrý den,
dnes mi dorazil oboustranný pásek Calvin Klein – X049B. Na fotografii z nabídky, kde je pásek ukázán z druhé hnědé strany, je nápis Calvin Klein, ale na mém pásku tento nápis vůbec neni. Ke kterému pásku se tedy ona fotografie vztahuje?

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, máma na výběr ze 4 variant pásku. Bohužel ne všechny jsou stejné a každý z nich se může lišit. Hezký den

Filip

Dobrý den,

jak jsem se dočetl „komentář k velikosti: lze zkrátit“ je tím myšleno, že Vy zkracujete pásky? Normálně si kupuji pásek, který celý měří 110cm, nikoliv třeba poslední dírka.

 Děkuji

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, my určitě pásky nezkracujeme, je tam posuvná spona která umožní pásek zkrátit. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru