Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sauna a vířivka jsou na 2 hodiny jenom vaše: privátní wellness pro 2–4 osoby

4,9 / 5 Delissio - wellness centrum Bohumín  (mapa) 143 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Sabina Šťastná

Dobrý den, v neděli 16.12. jsem objednávala tento wellness a posílala hned peníze, ovšem pořád mi nic nepřišlo. Můžete se ozvat, kde je problém?

Slevomat.cz

Dobrý den, Sabino, voucher jsem Vám na Váš email poslala znovu. Zkontrolujte prosím i složku spam a nechtěnou poštu, občas se nám tam ty emaily zatoulají. Voucher naleznete i u Vás na profilu v sekci Mé objednávky. Krásný den :)

Denisa Holazová

Dobrý den. Máte volno v pátek 21.12. Mezi 16–17hod pro 4 osoby? Děkuji.

Delissio - wellness centrum

Dobrý den, ano volný termín máme od 17.30hod. Pokud máte zájem prosím o rezervaci přes naše webové stránky www.delissio.cz nebo telefonicky na čísle 725 512 295. Dě­kujeme

Katule Krejčí

Dobrý den, při placení bankovním převodem se zobrazuje „nesprávné číslo účtu příjemce“. Je také v pořádku, aby platba hotově byla možná provést na pobočce Moneta bank, ale při placení bankovním převodem směřuje platba do ČSOB? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Katule, při platbě na pobočce Moneta Money Bank je číslo účtu odlišné – 207423035/0600.
Hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru