Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Podzimní pobyt v romantické dřevěnici pro 2 ve Vysokých Tatrách

Mimořádné
Mimořádná nabídka, která patří mezi 10 % nejlépe hodnocených na Slevomatu a má dostatečný počet recenzí.
4,9 / 5
Privát Kamzík Vysoké Tatry - Slovensko (mapa) 16 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Monika Chasakova

Dobry den drevenica pokud bychom jeli dva dospely a deti věk 13,11,10 a 3 roky jak mame platit a můžeme obsadit drevenicu?A jeste jeden dotaz da se k vam dostat vlakem?

Privát Kamzík

Dobrý deň, šiesti by ste sa do drevenice zmestili, ak by sme Vám dali do oboch spální prísteľku pre jedno dieťa. Musím Vás však upozorniť, že spálne sú už takto dosť malé a prísteľky tam značne znížia komfort.
Ideálna možnosť platenia je ak by ste zakúpili voucher pre dospelých a deti by ste doplatili na mieste.
V poslednom rade, vlakom sa k nám dá celkokm dobre dostať. Zo stanice Poprad-Tatry k nám ide vlak, ktorý stojí v stanici Studený Potok. Odtiaľ sú naše apartmány asi 7 minút pešo.
Pre informácie o voľných termínoch prosím skontorlujte kalendár na našej stránke priamo pri drevenici.
Pre rezerváciu termínu mi prosím napíšte email. privatkamzik@gmail.com
S pozdravom
Dominik Paugsch
Privát Kamzík

Andrea

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se dá u vás uplatnit FKSP a jaké termíny máte ještě volné. Děkuji za odpověď.

Privát Kamzík

Dobrý den, ohledně FKSP nás prosím kontaktujte via e-mail. Pro informace o dostupnosti termínů můžete sledovat online kalendář na našich webových stránkách : www.privatkamzik.eu . Děkujeme Vám.
S pozdravem, Privát Kamzík

Alois Slávik

Dobrý den. Je volno v termínu 5–9.10.2018.Koupil bych 2 vouchery, ale jak by se řešilo, kdyby jsme dojeli 3 dospělí?
Děkuji za info a jsem s pozdravem
Slávik Alois

Privát Kamzík

Dobrý den,
děkujeme za Váš zájem. Pro dostupnost termínů nás prosím kontaktujte via e-mail na: privatkamzik@gmail.com nebo na tel.c. 739481354. V pří­padě 3 osob se příplatek doplácí na místě. Děkujeme Vám. S pozdravem, Privát Kamzík

Lukáš Sikora

Dobrý den mate volný termín na 9.-11.11.? Děkuji za informaci Sikora

Privát Kamzík

Dobrý den,
děkujeme za Váš zájem. Daný termín máme ještě volný. .Pro rezervaci nás prosím kontaktujte via e-mail na: privatkamzik@gmail.com nebo na tel.c. 739481354. Děkujeme Vám.
S pozdravem,
Privát Kamzík

Zdenka

Dobrý den, je prosím volný termín od 27–30.9? Děkuji.

Privát Kamzík

Dobrý deň, je mi ľúto, tento termín už máme obsadený. S pozdravom Privát Kamzík

Miroslava Wnetrzaková

Dobrý den,máte prosím,volno v termínu 4–7.10,pobyt na 4 noci,bylo by to možné při zakoupení 2 voucherů?Děkuji Wnetrzaková

Privát Kamzík

Dobrý deň, je mi ľúto, ale ten víkend je voľný až od soboty 6.10.. Čo sa týka predĺženia pobytu, funguje to presne ako ste napísali, prípadne doplatením na mieste, keby ste mali záujem iba o jednu noc. S pozdravom Privát Kamzík

Dana Hladilová

Dobrý den,prosím vás je drevenice volná tento víkend? Děkuji Hladilová

Privát Kamzík

Dobrý deň, je mi ľúto, tento víkend už máme obsadené.
S pozdravom Privát Kamzík

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru