Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Poznejte adventní Krakov a solné doly Wieliczka: trhy i památky s průvodcem

4,1 / 5 CA Expressbus Krakov - Polsko 409 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jakub Beranek

Dobrý den, je ještě místo 15.12.2018? Chtěli by jsme nastoupit v Ostravě 2 osoby. Děkuji mnohokrát za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

místo je v pořádku Ostrava je volná.

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Jana Loulová

Co bude následovat, pokud si koupím zájezd na termín 15.12. s odjezdem z Humpolce a nebude 40 cestujících? Na slevomatu jsem našla různé ceny zájezdu – 849Kč + 200Kč za dopravu nebo 999Kč. Která cena platí? Více se mi líbí ta druhá. Mám si koupit zájezd na slevomatu, anebo přímo ve Vaší kanceláři. Děkuji za odpovědi.

CK Metal

Dobrý den,

přes Humpolec se jede jen 15.12 a tento termín se již na 100% konná :-).

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Tereza

Dobře děkuji za odpověď a ještě jsem se chtěla zeptat na vstupné do solnych dolů? V recenzi od jedné paní, která byla na tomhle zájezdu jsem se dočetla, že za dceru-studentku musela zaplatit plnou cenu…tak jak je s uplatněním slevoveho prukazu na studenta?
 Dekuji

CK Metal

Dobrý den,

pokud má dcera průkazku, tak platí jako student.
Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Jana Loulová

Dobrý den, máte ještě volná 2 místa v termínu 15. 12. s odjezdem z Humpolce. Děkuji Jana Loulová

CK Metal

Dobrý den,

ano, volná místa ještě máme, můžete zakoupit :)

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Dagmar

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na orientační čas příjezdu do Prahy u zájezdu dne 15.12.Predpokládám, že uváděný čas 19–20 je čas odjezdu z Krakowa.Dêkuji za odpověď a přeji hezký den.

CK Metal

Dobrý den,

orientačně je návrat do Prahy plánován na brzké ranní hodiny, cca 4.-5.hodina.

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Tereza

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli máte ještě 2 volná místa na termín 15.12 s odjezdem z ostravy do krakova +solne doly.
Děkuji Tereza

CK Metal

Dobrý den, Terezo,

ano, volná místa stále máme. Můžete zakoupit :)

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

jirka

Dobrý den…je ještě volný termín 8.12.2018 z O­lomouce pro 2 osoby a v kolik hodin je návrat do Ol. Dík za odpověď

CK Metal

Dobrý den,

návrat záleží na tom, na jakou hodinu se nám vždy podaří zajistit lístky do Auschwitzu a Wieliczky.
Děkujeme za zájem.

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

O. Klíč

Dobrý den, rádi bychom jeli v termínu 8.12. V kolik hodin se bude prosím odjíždět z Krakowa zpět do ČR?

CK Metal

Dobrý den,

odjezdy jsou různé, vždy záleží, na jakou hodinu se nám podaří zajistit vstupy do Auschwitzu a Wieliczky. Každopádně místa ještě máme :)

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Božena

Dobrý den, dívám se jak mohu příklad do objednávkového formuláře vepsat 2 účastníky zájezdu ,když je tady kolonka jen pro jednoho účastníka s datumem narození a číslem voucheru..zatím zvažujeme termín 1.nebo 8.12.

CK Metal

Dobrý den,

zadejte si prosím v první kroku 2 osoby.
Tým CK Metal +420 547 385 464, www.ckmetal.cz

Nikola Lasciakova

Dobry den, mela bych zajem o termim 15.12. S odjezdem z Prahy , v kolik je predpoladany navrat zpet ?

CK Metal

Dobrý den,

v cca 19:00hod.
vratka HU13 01 18.10.2018–22.10.2018

Jindřiška Kaminská

Dobrý den,
máte volný termín na 15. 12. s odjezdem z Ostravy?

Děkuji Kaminská

CK Metal

Dobrý den,
ano, volná místa stále máme :)
Tým CK Metal +420 547 385 464, www.ckmetal.cz

Lucka

Dobry den, mate jeste volny termin na 8.12.? Tak oet, maximalne sedm mist? Dekuji za odpoved.

CK Metal

Dobrý den,

ano, máme volný termín a zájezd si můžete zakoupit. Všechny termíny se na 100% konají :-)
Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Jindřiška Kaminská

Dobrý den,
zdá se mi váš zájezd dost drahý. Nikde jsem nenašla ve vaší nabídce jak se dá koupit.
S pozdravem Kaminská

CK Metal

Dobrý den,

my si myslíme, že je tento zájezd za velmi přijatelnou cenu a spíše levný. Je nutné si zadat, kolik budete chtít voucheru.
Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Zdenka

Dobrý den mohla bych vědět jen předběžně v kolik je v neděli příjezd do Prahy. Děkuji.

CK Metal

Dobrý den,

dorazíte v cca 19 – 20:00hod.
Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Jindřiška Kaminská

Dobrý den,
máte volný termín na 8. 12. s odjezdem z Ostravy?
Děkuji Kaminská

CK Metal

Dobrý den,

ano, tento termín je volný a jede z Ostravy.
Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Danuše Jiskrová

Dobrý den můžete napsat volný termíny bydlím Mimon děkuji Jiskrová

CK Metal

Dobrý den,

termíny jsou volné všechny. Máme více autobusů na každý termín. Aktuálně se všechny termíny jedou.

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Drahomíra Mikulcová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je volný termín na 1.12.Chtěla bych objednat pro 4osoby.Děkuji! Mikulcová

CK Metal

Dobrý den,

ano, je volný, můžete si zájezd zakoupit :-)

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Pavla Mareckova

Chci se zeptat, kolik stojí solné doly a jestli se platí pouze polskou korunou nebo i jinou měnou. Děkuji Marečková

CK Metal

Dobrý den,

zasíláme kompletní informace:
Vstupy do solných dolů – cca 90 PLN/os. (dítě do 4 let – neplatí a studenti do 26 let: 69 PLN; dospělá osoba: 89 PLN/os, pro fotografy poplatek 10PLN – cca 65 Kč).
Služby certifikovaného místního průvodce s překladem – 10 PLN – cca 65 Kč (v případě zájmu o prohlídku města) Vše se platí na místě průvodci v autobuse.


Platba v polských zlotých
Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru