Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Jednodenní výlet do vánočně laděného Berlína: památky i trhy s průvodcem

4,4 / 5 CK Experitour Berlín - Německo (mapa) 195 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Iveta

Dobrý den, pokoušela jsem se dnes v podvečer přihlásit na adventní zájezd do Berlína dne 8.12., bohužel než jsem stihla objednávku dokončit, zájezd nebyl dostupný a poté už rovněž ne???Koná se zájezd do Berlína v tomto termínu…mám zájem…děkuji Vám za info Iveta Němcová

CK Experitour

Dobrý večer, Iveto, adventní zájezdy do Berlína jsou již bohužel vyprodané. S přáním příjemného večera,

Aneta Kozáková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli podobné výlety do Berlína jako cestovní kancelář pořádáte v jiných termínech během roku, mimo prosinec? Děkuji za odpověď

CK Experitour

Dobrý den, paní Kozáková, do Berlína pořádáme pouze adventní zájezdy. Přejeme příjemné dny,

Hana Novotná

Dobrý den, mohla bych vzít sebou pejska čivavu?

CK Experitour

Dobrý den, paní Novotná, přeprava psů bohužel standardně možná není. Přejeme hezký den,

Tereza

Dobrý den, prosím Vás , v kolik hodin a především přesně odkud se vyjíždí z Ústí ?

CK Experitour

Dobrý den, Terezo, konkrétní nástupní místa a časy odjezdů zasíláme vždy nejpozději 7 dní před odjezdem. Pokud nedojde k žádným změnám, odjezd z Ústí nad Labem bude ze zastávky MHD Drogerie na Žižkově ulici v 7:40 hod. Přejeme hezký den,

Ivana Bretšnajdrová

Dobrý den, mohu se zeptat v kolik ráno je odjezd z Prahy do Berlína?

Děkuji Bretšnajdrová

CK Experitour

Dobrý den, odjez z Prahy (Hlavní vlakové nádraží) je v 6:30 hod.
S pozdravem,

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru