Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Exkluzivní péče pro muže: střih vlasů, holení, styling a nápoj na uvítanou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lucie Dvořáčková

Dobrý den, šel by voucher te Slevomatu uplatnit i pozdeji nez do 7.11? Chci jako darek a syn ma narozeniny az koncem listopadu..dí­ky Lucie

Prestige hair club

777277022 zavolejte dekuji

Jitka Tomková

Dobry večer, chtěla by jsem zakoupit voucher junior. Synovi je 15 a 5 měsíců. Kdyz by jsem vzala balicek pro starsi, tak rum, kavu a druhe myti nevyuzije. Muzu tedy zakoupit junior balicek? Dekuji Tomkova

Prestige hair club

Děkuji za dotaz bohužel to nejde a s dětmi kolem 15 let je více práce než s muži už tak je hladina stanovena spíše až moc. Na baru má k dispozici další možnosti pokud bude mít zájem . Děkuji

Lucie Horná

Dobrý den chtěla bych zrušit můj zakoupený voucher. Jak to mám udělat? Děkuji Lucie

Prestige hair club

Napiste na slevomat email . duvod zrušeni ? dekuji halbych

Barbora Švecová

Dobrý den, předevčírem jsem si zaplatila přes Váš server voucher do http://www.prestigehair-club.cz/ na pánské holení za 799kč a voucher mi stále nepřišel. Potřebuji ho dnes!
Můžete mi obratem pomoci.
Děkuji Švecová

Slevomat.cz

Dobrý den, Barboro, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru