Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fotoobraz na jemném nebo hrubém plátně

4,7 / 5 Lagoon Foto a.s. (5 poboček) Bystřice pod Hostýnem  (mapa) 243 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Eva

Dobrý den,
prosím o radu na jaký druh plátna je lepší nechat zhotovit fotografii malého dítěte – jemné nebo hrubé?
Děkuji za odpověď,
 Eva

Lagoon Foto

Dobrý den, pro dítě doporučujeme jemné plátno , ale je to subjektivní. R. Beranova

Renata

Dobrý den,rozměry jsou šířka x výška?
Děkuji:-)

Lagoon Foto

Dobrý den, to je jedno :), drážku v rámu na zavěšení zhotovíme až dle výsledné fotografie, R. Beranová

Veronika Romaňáková

Dobrý den,
šla by vytvořit na plátno koláž?

Děkuji V. Romaňáková

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, za příplatek 200 Kč. Pokud byste plátno s koláží objednávala, uveďte požadavek do objednávky, museli bychom se domluvit jak odeslat data neboť náš e-shop umí přijmout jen jednu fotografii. R. Beranová

Tomáš Vrabec

Dobrý den, umíte zhotovit čtvercové obrazy? Děkuji za info, Vrabec

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, zhotovíme jakýkoliv rozměr až do formátu 120×200 cm, i čtverec. Tyto rozměry avšak nejsou v nabídce zde na Slevomatu, cenu atypického rozměru Vám spočítáme na dotaz, běžné rozměry jsou v našem ceníku R. Beranová

Linda

Dobrý den. Jsem laik, v rozlišení a poměrech, kt. uvádíte se moc nevyznám. Je možnost nahrát fotku bez přímého objednání k posouzení? Pakliže by to bylo v pořádku, ihned bych si u vás fotoobraz objednala…

Lagoon Foto

Dobrý den, můžete fotografii k posouzení zaslat kolegům na grafické oddělení, zde je kontakt: grafika@lagoonfoto.cz , s pozdravem. Beranová

Marketa

Dobrý den,mám zakoupený voucher,ale při objednání mi nejde nahrát fotka…postupují dle instrukcí.Mam kontaktovat někoho z prodejny?dekuji za odpověď.

Lagoon Foto

Dobrý den, foto musí být v jpg, take Vam muze blokovat vlozeni fota prohlizec. systém objednávek funguje. V případě potíží kontaktujte prosím kolegu na blazek@lagoonfoto.cz. R. Beranova

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru