Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vytvořte si svou originální fotoknihu ve formátu A4

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 1 352 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Lída

Dobrý den,

chtěla bych se tímto zeptat na možnost rozložení fotografií. Musí být vždy jedna fotografie na jednu stránku, nebo lze dělat koláže, případně umístit třeba na stránku 2–3 fotografie menšího formátu (např.10×15). Dále bych se chtěla zeptat jaké je provedení desek fotoknihy. Musí se vybrat vždy Vámi navrhnutý design. Mohu poprosit o odkaz na Vaše stránky, kde bych případně našla navrhované designy.
Děkuji Lída

Computer MCL Brno

Dobrý den,
fotografie si můžete do produktu vkládat různě. Můžete volit více fotografií na stránku. Na našich stránkách máme základní šablony fotoknih. Více možností a šablon je k dispozici ve staženém programu http://fotoknihy-mcl.cz/fotoknihy-/

Veronika

Dobrý den ještě jednou,
kolik budu doplácet za přidání stránek? po kolika stránkách se přidává? Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Je to napsáno v nabídce Slevomatu. 😉 Další stránky můžete dokoupit za zvýhodněnou cenu 16 Kč za každé 4 stránky (max. počet stránek je 150). Tedy přidává se po 4 stránkách za 16 kč

Veronika

Dobrý den,
již mám zakoupenou variantu se 120 stránkami. Fotek mám ale velmi mnoho a chci je v knize mít, pokud možno, veliké a nejsem si úplně jistá, zda mi stránky budou stačit. Jak je to s případným dokoupením dalších stránek?
 Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den. Technologické maximum je 150 stranek. Neni problém si stránky navýšit.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Technologické maximum je 150 stranek. Neni problém si stránky navýšit.

David Sobek

Dobrý den, zde je uvedena cena za 32 stránek, ale v aplikaci je standardně (u H17) 24 stránek, znamená to, že si mohu 8 stránek přidat v ceně? Nebo mám aktualizovat aplikaci? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ano pokud máte zaplaceno 32 stran přidejte si v projektu potřebný počet stránek.

Gabriela Smolkova

Dobrý den,nejde mi odstranit dřevěný podklat na deskách a uvnitř barevné aplikace,chci jen čisté stránky..jak to provedu,prosím?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
prosím kontaktujte nás telefonicky nebo na e-mailu info@mcl.cz.

Veronika Matějková

Zajímalo by mne, zda je nutné fotoknihu udělat najednou (vložení fotek) nebo lze na několikrát. Zda je možnost přerušení, uložení a opět pokračovat.
 Děkuji

Computer MCL Brno

Dobry den. Ano je to možné. Váš propracovaný projet můžete kdykoliv uložit a následně se k němu vracet.

Adriana Kmeťová

V ponuke na fotoknihu u MCL spoločnosti nemáte uvedenú Slovensku poštu pri objednavke, nebude problém ak si vouscher kúpim na slevomate.cz a budem to chcieť poslať na Slovensko?

Computer MCL Brno

Dobry den. Slovenskou poštou posíláme standardně. Žádný problém nebude.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru