Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

1 nebo 2 hodiny v oblacích: let horkovzdušným balónem v páru či skupince

4,8 / 5 GO balony Plav  (mapa) 118 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Storno podmínky
Benefity
Tomáš Babušík

Dobry den,
muzete mi napsat, jak postupovat pri strornovani objednavky? (Jeste jsem let nerezervoval, pouze zaplatil za 2 listky tady na slevomatu) Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Tomáši, napište nám na vip.podpora@slevomat.cz a my už se na to podíváme :) Krásný den

Zdenka Postlova

Muzu si vybrat datum,hodinu i misto odletu? Tato odpoved je pro me moc dulezita. Dekuju.

Promo Air

Ano, viz. Www.letime-balonem.cz/tabulka

Marian Páchnik

Dobrý den. Je možné si objednat let 3 osob (otec a 2 děti (21 a 15 let))+pilot? Kolik by stál let, jednalo by se o let nad Plzní. Děkuji. Marian

Promo Air

Dobrý den, je to samozřejmě možné.
Prosim zavolejte 604345678 kolegyni a domluvíte se. Diky

Lenka

Dobrý den,pokud by chtělo letět dítě s jedním z rodičů, musí mít zakoupen vlastní vouecher?

Promo Air

Ano

Michaela Vašková

Dobrý den,

pokud zakoupím poukaz, jak dlouhá je jeho platnost? Přece jen let balónem na jaře je příjemnější než v zimě.

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, máte pravdu :) Voucher můžete využít do 31. 3. 2019. Pěkný den

Tereza

Dobrý den,

chtěla bych zakoupit Vámi nabízený let balonem Basic jako dárek k narozeninám. Je u jednotlivých letenek stanovený váhový limit, resp. byl by problém s váhou pasažéra cca 160 kg?

Promo Air

Ano, akceptujeme váhu do 130 kg, nad limit si uctujeme poplatek 2.000,– Kč

Jitka

Dobrý den, u letenky Basic je napsáno, že ji lze využít do 31.3.2019. Je to doba, do které lze voucher koupit na Slevomatu nebo platnost voucheru? Nevyhovují mi zatím vypsané termíny a chtěla bych voucher využít až příští rok, spíše duben či květen, podle počasí. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Voucher můžete využít až do 31. 3. 2019 :) Takže snad se objeví nějaký termín, který Vám bude vyhovovat. Pěkný den

Naděžda Harčárová

Dobrý den, co je to za slevomat, když tady máte cenu po slevě za 2.990,– a letenka přímo u Balony.cz stojí 2.790,–Kč?????

Promo Air

Děkujeme za Vaši marketingovou analýzu, ale než budete prosím psát nějaké údaje, ověřte si prosím ceny:-)
Krásný den

Soňa Králová

Dobrý den, termíny na začátek října ve všední den ještě máte? Děkuji

Promo Air

Dobrý den Soňo,
aktuální přehled všech volných kapacit naleznete na www.letime-balonem.cz/tabulka. Další termíny letů připravujeme pravidelně vždy po naplnění stávajících volných kapacit.
Hanka – koordinátorka letů

Karel Koubek

Dobrý den,
let balonem dvě osoby, termín 22.9. 2018 Brno je ještě volný?
Děkuji za informaci.

Promo Air

Dobrý den Karle,
kontaktujte mne prosím na tel. 777292250. Pokusíme se pro Vás najít volnou kapacitu :-)
Hanka – koordinátorka letů

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru