Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

200 Kč na první objednávku jídla přes aplikaci Wolt: více než 50 restaurací

4,7 / 5 Wolt: Doručení jídla a potravin 911 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
marek

Dobrý den, chtěl jsem uplatnit Kid voucheru ale píše mi ze již byl uplatněn, kdy teprve dnes jsem si nainstaloval aplikaci takže uplatnění voucheru vylučuji. Jak mám postupovat?

Slevomat.cz

Dobrý den, Marku, u kolegů vidím, že s Vámi již situací řeší. Věřím, že nejdete brzy řešení :) Pěkný den

Bailador

Cena za dovoz je kolik peněz?

Slevomat.cz

Dobrý den, cena za doručení se liší podle zvolené restaurace. Nabídku s informacemi naleznete zde: https://wolt.com/. Pěkný den

Wolt

Dobrý den, standardní doručení (do 1.5 km) stojí 39 Kč, každý další km pak 30 Kč, resp. 15 Kč za 500 m. Mějte se pěkně! David, Wolt

Markéta

A jde to jen s chytrým telefonem?

Wolt

Dobrý den, Markéto, objednat si můžete i přes web www.wolt.cz. Mějte se pěkně! David, Wolt

Lukas

Dobrý den, včera jsem si voucher koupil, dnes jsem se registroval do Woltu a po zadání kódu mi aplikace píše „Platnost kódu již vypršela“ ač by měl být platný až do konce září. Nevíte, kde je problém?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lukáši, tato chybka je již opravená a tedy Váš voucher můžete využít :-) Dobrou chuť!

Hana P.

Dobrý den, je prosím voucher slučitelný s kredity, které mám díky zvacímu kódu? Díky. Hanka

Wolt

Dobrý den, Hanko, bohužel vám bude platit buď voucher, nebo kredity, a to podle toho, co jste zadala jako první. Mějte se hezky! David, Wolt

Markéta Jiřičková

Dobrý den,

píšete, že voucher se dá uplatnit i pro Oh deer bakery. Bohužel v aplikaci nemohu najít.

 Děkuji

Wolt

Dobrý den, Markéto, ano, Oh Deer Bakery určitě jde, jen mají bohužel do 3. 9. dovolenou. Mějte se pěkně, David, Wolt

Hanka P.

Dobrý den,
jak se z aplikace dozvím, kolik bude příplatek za dopravu u konkrétní restaurace? Nebo to není možné zjistit předem?

Děkuji za odpověď,
Hana P.

Wolt

Dobrý den, Hano, cena za doručení se zobrazí při potvrzování objednávky v košíku. Předtím bohužel ne. Mějte se pěkně! David, Wolt

Lucie

Dobrý den, jídlo jsem si ještě neobjednala, ale aplikaci mám a mám v ní vložený voucher na 5 doručení zdarma. Půjde mi využít tento kupon?

Wolt

Dobrý den, Lucie, díky za zprávu! Pak bohužel kupón využít nepůjde. Vždy záleží na tom, který promo kód byl zadán jako první a ten se využije. Díky a přejeme dobrou chuť!

Martina

Dobrý den,
Dá se v některých restauracích vyzdvihnout jídlo osobně? Bydlíme mimo oblast rozvozu.
Dekuji!

Wolt

Dobrý den, Martino, ano, určitě! Nabízíme doručení kurýrem, vyzvednutí v restauraci, nebo snězení jídla přímo v restauraci. Slevu lze ale využít jen na doručení kurýrem. Díky a mějte se pěkně!

Michaela Hanauerová

Dobrý den. Bydlíme na Žižkově, konkrétně ulice Na Rovnosti. Ale tam podle registrace nedovážíte . Tak co prosím platí ? Děkuji Hanuerová

Wolt

Dobrý den, Michaelo, máte pravdu, ulice Na Rovnosti je momentálně mimo naši doručovací oblast. Mrzí nás to – třeba ale budete moct využít Wolt na objednání do práce nebo do parku :) Mějte se pěkně!

Helena A.

Dobry den,
jaka je cena dopravy po Praze 1?
Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Heleno, děkuji za váš dotaz.
Standardní doručení stojí 39 Kč (do 1,5 km, pak se připočítává 30 Kč/ další km).
Hezký den.

Halina

Dobrý den, nikde jsem na stránkách nenalezla inormace o způsobu doručení. Zajímá mě, zda je systém nastaven na doručení v jednu konkrétní dobu, např. 12.30 nebo je tam jen okno např. 12.00 – 14.00 hod. děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Halino, děkuji za váš dotaz.
U restaurace je vždy uveden průměrný čas doručení. Případně je možné objednat na později v 15minutových intervalech.
Hezký den.

Eva Suchá

Dobrý den, lze jídlo doručit i do Letňan?
Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Evo, děkuji za dotaz.
Bohužel, ne – aktuálně je dostupná v Praze 1, na Vinohradech, Smíchově, v Karlíně, Holešovicích, Žižkově a části Vršovic. V mobilu se vám ukáže stav objednávky i pozice kurýra.
Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru