Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Roční online kurz anglického jazyka pro všechny úrovně

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jenda

Dobrý den, do emailu jsem zaslal kód voucheru, je to déle jak 24hodin a stále mi nepřišly žádné přihlašovací údaje.
Číslo na podporu +420 735 177 1­00 neexistuje.
Jak kontrolujete partnery na spolupráci?

Tea-learning.cz

Dobrý den,
moc se omlouváme, nestihli jsme to tentokrát do 24 hodin. Už se to nebude opakovat. Děkujeme za shovívavost

Renáta Holcová

Dobrý den, potřebovala bych se pomocí kurzu připravit na zkoušku CAE, C1, je pro mě tento balíček vhodný nebo ta to úroveň je tam poskromnu? A je možné si balíček zdarma nějak vyzkoušet či prohlédnout? Děkuji za odpověď.

Tea-learning.cz

Dobrý den,
jako hlavní nástroj pro přípravu na CAE Vám náš program určitě doporučit nemůžeme. Maximálně jako nástroj pro opakování gramatiky a slovní zásoby. Nicméně můžete vyzkoušet registraci zdarma, kde najdete několik volně dostupných lekcí a získáte lepší představu. Stačí se zaregistrovat na www.tea-learning.cz

Mirka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na tento kurz. V nabídce je napsaná platnost rok. Ale dole pod nabídkou je napsané – platnost do 31.3.2019. Jak to tedy je? Jak dlouho tedy platí tento kurz?

Tea-learning.cz

DObrý den, jsou to dvě různé věci – platnost voucheru je do 31.3.2019 = do té doby musíte voucher slevomatu uplatnit. Kurz pak aktivujete na jeden rok.

Kristýna Kafková

Dobrý den, do emailu jsem zaslala kód voucheru, je to dva dny a stále mi nepřišly žádné přihlašovací údaje. Mám zaslat email znovu?
Děkuji za odpověď

Tea-learning.cz

určitě prosím, to se stala někde chyba

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru