Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Budapešť: pobyt na 2 nebo 3 noci v apartmánu blízko Széche­nyiho lázní

5,0 / 5 Prémium Apartmanház Budapešť - Maďarsko (mapa) 8 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Aleš Lejček

Dobrý den, zakoupil jsem voucher v termínu 23.-25.12.2018, jen jsem se chtěl zeptat je potřeba ještě nějak zvlášť zajištovat – rezervovat parkování?

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Aleši,

parkování není v ceně voucheru, a proto, pokud máte o parkovací místo zájem, určitě si jej prosím zamluvte předem přímo na recepci hotelu.

Přeji hezký den, Adéla

Monika H

Dobrý den, je volný termín od 28.-30.12.2018. Psala jsem již rezervaci na hotel, ale nikdo mi neodpověděl…děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko,

v online kalendáři hned u první varianty vidím v tento termín volno =) Můžete si tedy pořídit voucher rovnou na tento termín.

Přeji krásný den!
 Adéla

Katka

Dobrý den,

máte volný termín pro 2 dospělé osoby 12.-14.10.2018_
 Děkuji

Prémium Apartmanház

Yes, we can confirm this date.

Šárka Stejskalová

Dobrý den, bylo by možné ubytování tento víkend, tzn 5.-7.10? Předem děkuji za odpověď.

Prémium Apartmanház

Yes, it is possible

Katka

Dobrý den,
je volný apartmán pro 2 osoby v termínu 28.-30.10.2018?
Děkuji.
 Katka

Prémium Apartmanház

Hello,
Yes we have available rooms in this period.

Yvona Pražáková

Dobrý den, prosím, je možné vaším prostřednictvím zjistit, jaké jsou volné termíny, respektive od 14. do 16.12.2018?
Nebo jak si před zakoupením tento termín na jméno zarezervovat, poté bych zakoupila a zaslala jim číslo voucheru, bohužel není možná nabídka online. Děkuji Pražáková

Prémium Apartmanház

14–16. 12. 2018 is free

Martin Bláha

Dobrý den, je možné ubytování v apartmánu pro tři dospělé s případným příplatkem? Děkuji Martin

Prémium Apartmanház

Yes, it is possible

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru