Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pizza nebo těstoviny a nealkoholický nápoj v restauraci Vabene

4,6 / 5 Ristorante Vabene Praha - Staré Město  (mapa) 3 107 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Michaela

Dobry den, pokud dorazim s pulrocnim ditetem mate detske zidlicky? Je u vas moznost ohrat pro dite jidlo ve sklenicce v mikrovlnce? Dekuji predem.

Ristorante Vabene

Vážená paní Michaelo,

dětské židličky máme a jídlo pro dítě Vám ohřejeme.

S pozdravem Radek Ježek

Alena Vondrová

Dobrý den,do kterého data je potřeba voucher vyčerpat???

Ristorante Vabene

Dobrý večer,
do konce doby platnosti tj. do 28. 3. 2019.
S pozdravem, Radek Ježek

Michal Kadlec

opravte si v textu: „Voucher platí z kapacitních důvodů pro klidné posezení uvnitř restaurace nebo pro odnos s sebou (za příplatek). Voucher není možné využít v termínu 22. 12. – 4. 1. 2018.“ datum :-)

Ristorante Vabene

Dobrý den, děkuji za upozornění.

S pozdravem, Radek Ježek

Tonda

Děkuji za odpověď, ale neodpovídáte tak docela na to, na co jsem se ptal. Nepotřebuji mít záruku volného stolu, ale bude-li volno, odmítnete mě bez rezervace nebo ne????? Díky

Ristorante Vabene

Když bude volný stůl , tak Vás neodmítneme . Nicméně jak je psáno v podmínkách uplatnění voucheru : rezervace stolu je nutná předem!!!! Díky

Tonda

Dobrý den, vím, kdy budu v Praze, ale opravdu nemohu odhadnout dobu, kdy se mi podaří k vám přijít. Pokud nebudu mít rezervaci a budete mít volno, odmítnete mě?
díky za odpověď

Ristorante Vabene

Dobrý den,
abychom Vám mohli zaručit , že budete mít volný stůl , je rozhodně nutné mít rezervaci. Čas můžete po telefonické domluvě poupravit . Děkuji Roman Meixner

Iva Václavíková

Dobrý den, od kdy do kdy a jak dlouho dopředu je možno rezervovat večeři? Děkuji.

Ristorante Vabene

Dobrý den,
pro rezervaci v týdnu stačí den předem , ale pro rezervaci na víkend je lepší dříve . S pozdravem Roman Meixner

Hana Novotná

Je mozne vyuzit voucher i na lasagne?

Ristorante Vabene

Dobrý den,ano možné to je. S pozdravem Roman

Anna

Chcem sa spýtať, či je naozaj nutná rezervácia stolu vopred, pretože ja netuším, ako mi to časovo vyjde,. Možno by som vedela uviesť ktorý deň, ale konkrétnu hodinu príchodu len veľmi ťažko.

Ristorante Vabene

Dobrý den,
z kapacitních důvodů je rezervace nutná předem , čas příchodu je možno pozměnit až si budete jistá.
S pozdravem Roman

Veronika

Dobrý den,

chtěli bychom dorazit 27. 12. 2018 nebo 28. 12. 2018. Chci se zeptat, jestli je možný voucher případně využít i v těchto dnech nebo jestli bude akce nějak omezena mezi svátky? Děkuji za odpověď.


Veronika

Ristorante Vabene

Dobrý den,
jak je psáno v podmínkách uplatnění, voucher není možné využít v termínu 22.12.2018–4.1.2019
děkuji a s pozdravem , Roman Meixner

Veronika

Bohužel jsem to nikde v podmínkách uplatnění nenašla. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Veronika

Milena Rykrová

Dobrý den Veroniko,
když kliknete na nabídku, tak je to napsáno v omezení.
 Milena

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, voucher uplatníte pomocí rezervace stolu nebo jídel s sebou, která je nutná předem na Restu nebo na webových stránkách www.vabene.cz (odkaz „rezervovat stůl“) či na mailu info@vabene.cz (do mailu uveďte kód voucheru). Hezký den, Simča :)

Michaela

Dobrý den, máme mimino, můžeme dorazit s kočárkem?

Ristorante Vabene

Dobrý den, můžete dorazit s miminkem i kočárkem.

S pozdravem, Radek Ježek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru