Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Hubněte zdravě s Profimass Keto Proteiny: doplňky různých chutí k redukci tuků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jaroslava Drbošalová

Dobrý den, prosím o odpověď: může se brát při nemocných ledvinách, epilepsii…? Děkuji. Jaroslava

Profimass

Dobrý den Jaroslavo,
vzhledem k vysokému obsahu bílkoviny doporučujeme konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.
Děkujeme za Váš dotaz.
Za Profimass Zeman Jiří

Vojta

Příliš se mi nelíbí zavádějící název Keto v názvu proteinu. Málem jsem si ho objednal do ketogenní diety, když jsem ale viděl složení (vysoké množství sacharidů a hlavně cukrů), bylo mi jasné, že tímto se do ketózy nedostanu. Vím, že tu máte napsanou redukční dietu, stejně mi to ale připadá jak klamání spotřebitele.

Profimass

Dobrý den Vojto,

Název Keto Protein je obchodní název produktu. Jedná se o produkt, který obsahuje Vitamíny, Minerály, Probiotika, 67% kvalitní Syrovátkový protein, Sacharidy a Tuky).

Konkrétně v jedné 30g dávce – příchut bílá čokoláda je obsaženo 1,5 g tuků, sacharidy 5,7g , dále pak vláknina 2,6 g a bílkovina 20 g.

Pokud tedy chcete redukovat tuk, tak potřebujete také sacharidy. Při běžném sportovním výkonu tyto hodnoty spálíte. Pokud nebudete přijímat žádné sacharidy, nedokáže tak kvalitně spalovat tuky a následně ztrácíte i svalovou hmotu.

Při běžném tréninku tělo za 50 minut spálí veškerý cukr a následně bere energii ze svalové tkáně.

Dnešní trend bez sacharidů je mylný. Když se následně vrátíte do normálu, tělo si začne vše ukládat a vy se tak neposunete, naopak dochází k jojo efektu.

Již přes 30 let se zabýváme prodejem sportovní výživy a doplňků stravy. Tréninkové programy píšeme řadě sportovců.

Rádi Vám poradíme, případně i vysvetlíme vaše dotazy.

Kontaktujte nás na email obchod@profimass.cz nebo telefonicky na tel. +420 702 270 065, kde vám vše rádi zodpovíme.

Děkujeme za Váš dotaz. Za Profimass Zeman Jiří

Ignác Nosál

Ve dnech 20.-22.8. je doprava zdarma což uvádí má prodejce na web stránkách. Platí to i při uplatnění voucheru Slevomat?

Profimass

Dobrý den pane Nosál, akce s Dopravou Zdarma je uplatňována pouze na eshopu www.profimass.cz, prostřednictvím akce jiného nákupního portálu. Slevomat využívá své akce. Případně nás kontaktujte na email obchod@profimass.cz nebo telefonicky na tel. +420 702 270 065, kde vám vše rádi vysvětlíme. Děkujeme za Váš dotaz. Za Profimass Zeman Jiří

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru