Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Večeře pro 2 v noblesním hotelu General: candát či medailonky a další chody

4,6 / 5 Restaurace Hotel General***** Praha - Smíchov  (mapa) 57 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Tereza Leštinová

Dobrý den, prosím o vysvětlení. Pán se Vás ptal, jestli je problém vzít s sebou syna a vy jste mu odpověděli, že to problém není z vaší strany. Já musela zrušit rezervaci a voucher mi propadá jelikož mi bylo na recepci řečeno, že si mám sehnat hlídání, že voucher je jen pro 2 osoby a na zmínku, že to nejde, protože kojím mi bylo řečeno, že co když mi dítě bude brečet a bude rušit ostatní hosty? Že nejste připravení na děti a jste pětihvezdickovy hotel..☹

Hotel General*****

Dobrý den, bylo by možné se s Vámi ještě dnes telefonicky spojit? Rádi bychom celou situaci vyřešili a nahradili Vám voucher. Prosím kontaktujte nás ještě dnes na emailu david.todt@hotel-general.com. Předem děkujeme.

Ruda Rezek

Dobrý den, vím že je tato nabídka jen pro dva, ale asi nebudeme mít hlídání a moje budoucí manželka má 21.9. narozeny(33), tak se chci zeptat jestli by byl problém sebou vzít i syna. Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, v tomto případě doporučujeme spojit se přímo s restaurací a domluvit se, jak by to bylo proveditelné a to na čísle 257 318 320. Pěk­ný den

Hotel General*****

Dobrý den, pane Rezek,
Děkujeme za dotaz, z naší strany to není žádný problém, budeme se těšit na Vaší návštěvu. Prosíme Vás pouze u tvorby rezervace zdůraznit, že přijdete ve 3. Budeme se na Vás těšit. S přátelským pozdravem.
Hotel General team

David L

Dobry den, jak je to prosim presne s parkovanim, jeho presnym placenim-cenou, a moznost parkovat pro osobu ztp, popr. ztp/p (pro moji babicku) pokud prijedu na veceri (1–2h?) predem dekuji za odpoved.

Hotel General*****

Dobrý den, pane Davide L., děkujeme za Váš dotaz. Parking po dobu večeře je možný a je zdarma. Budeme se těšit na Vaší návštěvu a přejeme Vám krásný den. Hotel General Team

Lenka Volfová

Dobrý den, máte otevřeno 28.10.2018. Děkuji

Hotel General*****

Dobrý den, paní Volfová, Děkujeme za dotaz. 28.10. máme otevřeno dle běžné otevírací doby uvedené v našem profilu. Budeme se těšit na Vaší návštěvu a přejeme Vám pěkný den. S Pozdravem Hotel General Team

Dominik

Dobrý den, chci se jen ujistit, pokud koupím 1 voucher za 999,– znamená to že platím za 2 osoby?

Slevomat.cz

Dobrý den, Dominiku, přesně jak to píšete :) Za 999 Kč kupujete voucher pro 2 osoby :) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru