Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Originální romantický pobyt: v hotelu na lodi vč. snídaně nebo polopenze

4,4 / 5 Botel Pressburg Bratislava - Slovensko (mapa) 277 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Pavel

Dobrý večer. Jak jsou situované pokoje,chtěli bychom s výhledem na vodu a ještě jestli máte volné pokoje od 1.3–3.3. 2019.Děkuji s pozdravem Poslušný.

Botel Pressburg

Dobrý večer,ďakujeem za Váš záujem.Každá izba má výhľad na rieku.Jedna strana je pohľad na rieku a druhá strana výhľad na ulicu s menším pohľadom na rieku.
Nech sa páči,v termíne 1.-3.3.2019 sú voľné izby.

S pozdravom,

Ľ:Haluza,recepcia

simča smrčkova

dobry den chci se zeptat budete prodluzovat vouchery na leto ? dekuju za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Simčo, to bohužel momentálně nevíme – záleží tí na více faktorech. Rozhodně se o to ale pokusíme. Nastavte si odběr nových nabídek daného partnera, když u nabídky kliknete na název partnera a poté na Upozornit na nabídky tohoto podniku. Případná další nabídka Vám neunikne! :) hezký den

Jana ze Zlína

Pro ty, kteří se nemohou spojit s botelem – všimla jsem si na jejich stránkách, že jsou od 7. do 22. ledna 2019 mimo provoz.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, ano, máte pravdu. S partnerem jsme již mluvili a budou se snažit na všechny příchozí emaily odpovědět co nejdříve. Hezký den :)

Jindřiška Jakešová

Mám problém kontaktovat recepci hotelu pro rezervaci pobytu. Nelze se tam dovolat, na email nikdo neodpovídá.
Bez rezervace nemohu pobyt zaplatit.
Děkuji za rychlou odpověď co se tam děje, spěchá.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jindřiško, prosíme Vás o strpení, botel je od 7. do 22. ledna z technických důvodů zavřený. Dnes jsme partnerovi volali a informovali nás, že se budou snažit odpovědět na nahromaděné emaily co nejdříve. Popřípadě můžete zkusit zavolat na recepci znovu. Hezký den

Jiří

Dobrý den, před pár dny jsem si koupil voucher bez termínu a nyní se už druhý den snažím udělat v botelu rezervaci. Bohužel na emaily nikdo neodpovídá a telefon nikdo nezvedá. Chtěli jsme tam jet na víkend 26–27.1., ale bez potvrzené rezervace si to netroufnem. Poradíte jak jinak můžeme botel kontaktovat?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiří, prosíme o strpení, botel je od 7. do 22. ledna z technických důvodů zavřený. Dnes jsme partnerovi volali a informovali nás, že se budou snažit odpovědět na nahromaděné emaily co nejdříve. Hezký den

Věra Kecová

Dobrý den,
ještě mi nepřišel voucher a zaplatili jsme 8.1. na účet 238400856/0300 částku 3890kč – var.symbol 4504557984.

Co se děje????? Kecová –603721213-vera.kecova@e­mail.cz

Slevomat.cz

Dobrý den, Věro, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Fenzlová Marie

Dobrý den .líbila by se mi vaše nabídka – pobyt ,ale potřebovala bych voucher platný do 31.
 8.2019

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, tato nabídka má bohužel platnost pouze do 31.05. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den :)

Simona S.

Dobrý den, mohu se zeptat, jak je na tom s obsazeností termín 1.-3. února? Rádi bychom přijeli, ale budeme to s jistotou vědět až za týden, tak bychom koupili bez termínu a pak objednali. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, pro přesné informace o dostupných kapacitách kontaktujte přímo Botel Pressburg. reception@botelpressburg.sk
+421 243 191 2­77. Hezký den :)

Uherková anna

Dobry den již před par dny jsem platila převodem pobyt s polopenzi a nic mi zatím neprislo

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno, platbu vidím v pořádku přijatou a vouchery jsme vám také v pořádku odeslali. Někdy se stane, že spadnou do složky Spam v mailu. Podívejte se tedy prosím do spamu, on se tam určitě schovává. :) Pro snadnější hedání jsem vám ho zaslal raději teď znovu. Hezký den :)

Lucie

Dobrý den, prosím kolik by doplácelo dítě 7let, které by spalo mezi námi? Volili bychom asi pobyt s polopenzi . Moc děkuji 😊Lu

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, v tomto případě je potřeba kontaktovat přímo botel a zkusit se individuálně domluvit. Pěkný den

Renáta Krupová

Jaký je doplatek za 10 létě dítě, přistýlku nepotřebujeme, bude spát s námi…

Slevomat.cz

Dobrý den, Renáto v případě poptávky mimo informace uvedené k nabídce můžete kontaktovat přímo botel na e-mailu reception@botelpressburg.sk. Pěkný den

Jiří B

Dobrý den, jak je to s parkováním ? Dá se zaparkovat zdarma u botelu ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiří, u varianty s polopenzí není v ceně voucheru parkování, které stojí 5 € / den. Pěkný den

Lucie

Dobry den, je prosím jeste volný termín 23–25.11. pro dvě osoby se snídaní? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, Vámi vybraný termín bohužel není k dispozici. Poradíme Vám, že dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity botelu. Zkuste se tedy podívat a třeba najdete termín, který Vám bude vyhovovat :) Pěkný den

Plšková Růžena

Dobrý večer,je možné objednat pobyt na 2 nocí s polopenzí přes Silvestra?
Děkuji za odpověd R.Plšková

Slevomat.cz

Dobrý den, Růženo, voucher není možné využít v průběhu Vánočních svátků a Silvestra 22. – 26. 12. 2018, 30. 12. 2018 – 1. 1. 2019. Pěkný den

Alena Vinklárková

dobrý den,
je možné zakoupit 2 vouchery,abychom mohli být ubytováni na 4 noci
Děkuji A.Vinklárková

Václav Měšťák

Dobrý den,je možný pobyt s pejskem? Máme zlatého retrívra.Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Václave, pobyt s pejskem je možný za poplatek 10 euro za den. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru