Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ideální na letní grilování: 500 g argentinského hovězího striploin steaku

4,7 / 5 TERRYS Steak Praha - Vinohrady  (mapa) 152 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Tomáš Juřička

dobrý den koupil jsem voucher Argentinský striploin steak (500 g)

a PODMÍNKY UPLATNĚNÍ:
Voucher uplatníte v e-shopu Terrys:
Vložte do košíku položku „Argentinský hovězí Striploin“ 690 Kč/kg s DPH.

To jaksi nechápu když mám voucher na 500g proč mám dát do košíku celé 1kg ??? předem děkuji za vysvětlení ,,

TERRYS Steak

Dobrý den Tomáši,
toto je jen návod pro nalezení správného produktu, jelikož difoltně Vám vyskočí cena za 1kg při prvotním výběru mezi ostatní nabídkou dalších řezů. Naší nabídku máme co nejvíce transparentní, aby jste vždy věděl kolik platíte za jednotku nikoliv za uříznutý kousek (vyjma kusového, kalibrovaného zboží). Vybraný produkt rozklikněte a vyberte dle přání odhadovanou váhu produktu (ve Vašem případě 500g) a poté jeho stav – v celku, nebo na steaky po 250g. Výběr uložíte do košíku. V poslední fázi nakupování zadejte své údaje, vyberte způsob vyzvednutí/ doručení, datum požadované přípravy, způsob platby (ve Vašem případě Voucher/ dárkový poukaz) a do kolonky poznámky nám vložte číslo voucheru. Po odeslání objednávky Vám bude zaslána rekapitulace obj. na Váš email. V pracovní dny a dobu Vám zpravidla během krátké chvíle náš ochotný personál Vaši objednávku potvrdí, popřípadě bude požadovat upřesňující informace.
Děkujeme a v případě potřeby se na nás neváhejte obracet. Rádi Vám poradíme i na naší Info lince 605 185 000.
Mějte se fajn a ať se Vám steaky povedou :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru