Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Wellness pobyt pro pár i rodiny: polopenze a wellness vč. saunového světa

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Blue Mountain Resort Szklarska Poręba - Polsko (mapa) 122 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jaroslav Příhoda

Dobrý den…
Zakoupil jsem u vás welnes, zaplatil převodem, ale stále mi nepřišel žádný woucher a nebo nějaké potvrzení že je vše v pořádku.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den :)

Marek Preissler

Dobrý den, je možné využít privátní vyrivku a saunu? Nebo je přístupná všem?

Blue Mountain Resort

Dear Marek,

the saunas and jacuzzis are publicly available. We don't make reservations.

Alena Lissnerová

Dobrý den, je možnost ubytování dva dospělí s dvěma dětma mezi svátky 25.-30.12. Na dva až tři dny?
Případně prosím o cenu
Děkuji za odpověď
Alena Lissnerová

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, Vámi vybraný termín bohužel není k dispozici. Vouchery jsou platné až od 1.4. Poradíme Vám, že dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity penzionu. Zkuste se tedy podívat a třeba najdete termín, který Vám bude vyhovovat :) Pěkný den

Michaela

Dobrý den, pokud zakoupíme termínovou variantu pobytu na 3 noci v dubnu, a je uvedeno, že se jedná o pobyt v pokoji Deluxe, kde je uvedena manželská postel a rozkládací pohovka je přesto nutnost informovat hotel o pobytu dítěte (7 let) nebo jen na místě doplatíme za dítě pobyt. Děkuji

Blue Mountain Resort

Dear Michaela,
You can decide and inform the hotel day before arrival. You will pay for the children's stay directly in the hotel.
Best regards,
Kamil Malina

Petr Matějka

Dobry den,
chci se zeptat rad bych pobyt koupit pro rodice jako darek k Vanocum ale tim padem nevim kdy si vyberou termin a zajima mne co se stane kdyz uz budou vsechny terminy zabrane. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Pokud by nastala situace, že by volné termíny již nebyly k dispozici a uplynula 14denní zákonná lhůta, částku v plné výši bychom Vám refundovali formou kreditů, které bychom Vám připsali na účet a mohl byste za ně případně zakoupit jinou nabídku. Při zrušení rezervace či změně nejpozději 14 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Krásný den :)

Jitka Moravcová

Dobrý den, pokud bychom chtěli pobyt od pátku do středy ( např. od 18.1. ) a to v apartmánu De Luxe 2 oddělené pokoje. 2 dospělý, jedno dítě jeden rok, druhé 5 let. Kolik by stál pobyt s polopenzí ? Nechceme jeden pokoj, ale dva pokoje tzn. apartmán de luxe nebo Suite pokoj. děkuji za odpověď J. Moravcová

Blue Mountain Resort

Dear Madam,

we suggest You Deluxe apartment (living room with kitchenette + sleeping room). You will pay for the adults like it is in the choosen offer and additional 139PLN/day/5 years old children.

Best regards,
Kamil Malina

Kubíček

Dobrý den termín 28.12 do 1.1.2019 náhodou nemáte pro dva dospělí dvě děti 1rok a 6 let děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Kubíčku, na tento termín se bohužel tato nabídka nevztahuje. Poradíme Vám, že dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity resortu. Zkuste se tedy podívat a třeba najdete termín, který Vám bude vyhovovat :) Pěkný den

Michaela

Dobrý den, ted jsem volala do hotelu, pze jsem si chtela overit, ze budou mit volno na tento vikend, kdyz voucher koupim a pry uz pro nabidku ze slevomatu nemaji zadny volny termin az do konce roku. Muzete to prosim potvrdit? Pokud to tak neni, muzete mi prosim overit, ze maji volno na 2 noci 3–5/11? dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, Vámi vybraný termín bohužel není k dispozici. Poradíme Vám, že dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity penzionu. Zkuste se tedy podívat a třeba najdete termín, který Vám bude vyhovovat :) Pěkný den

Klára

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možnost objednat lednový termín – nejlépe prodloužený víkedn (3 noci/6 osob). Děkuji Klára N.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, lednové termíny jsou k dispozici. Poradíme Vám, že dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity resortu. Zkuste se tedy podívat a třeba najdete termín, který Vám bude vyhovovat :) Pěkný den

Renata

Dobrý den, jak je prosím otevřeno v aquaparku a saunovém světě. Děkuji Renata

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato, otevřeno je denně od 8 – 22 hodin :) Pěkný den

Josef

Dobrý den,
je možno využít nabídku pobytu v tomto hotelu jen pro 1 osobu a za kolik ?
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Josefe, v rámci této nabídky to bohužel není možné. V případě individuální poptávky můžete kontaktovat přímo hotel. Pěkný den

Honza

Dobrý den,
v popisu uvádíte, že v hotelu je pro děti „brouzdaliště ve wellness“, přitom dále se dočítám, že do wellness zóny je přístup pouze dospělým osobám. Jak to tedy je s tím brouzdalištěm? :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Honzo, hotel má vlastní aquapark, kam mají přístup i děti. Wellness zóna je určena pouze dospělým. Pěkný den

Jana Černíková

Dobrý den,líbil by se mi tento pobyt,ale potřebovala bych ho zařídit na duben od 19.4 do 22.4.2019.Pot­řebovala bych 3 dvoulůžkové apartmány a jeden jednolůžkový.Nešlo by to přes vás nějak domluvit,polsky neumím.Děkuji za odpověd

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, dokážeme Vám zajistit termín pouze do 24. 2. 2019. V jiný termín je to už pouze na klientovi a za ceny, které si účtuje hotel. Pěkný den

Vera Hartmanova

Dobry den.neni mozne tento hotel nejak domluvit pres vas nebo primo u nich. na termin od 26.12.?na dve noci ..

Slevomat.cz

Dobrý den, Věro, bohužel tento termín nemáme v nabídce. V případě Vámi vybraného termínu můžete kontaktovat přímo hotel. Pěkný den

Michal

Dobry den, chtel jsem 3 denni voucher na termin ctvrtek 6.12 – nedele 9.12, pres link '' objednat na termin'' ale va vasem objednacim systemu neni vubec zadna sobota volna, na strankach hotelu ale tento typ apartmanu objednat v uvedenem terminu lze, coz mi navic pres email potvrdila i tamni recepce. Prosim o radu jak dale postupovat. Diky

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, v tomto případě si zamluvte termín v hotelu a zakupte si poté voucher bez termínu. Následně stačí postupovat podle informací v sekci Jak uplatnit nebo na voucheru :) Pěkný den

Jan

Dobrý den,

v apartmánu se tedy spí na tom rozkládacím gauči ?
(za ty peníze opravdu luxus)
Do krbu je dřevo připravené, nebo mám vzít motorovku a sekyru ?

Děkuji za odpověď.

Jan RUML, v.r.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, proč tolik zbytečné ironie? Vypadá to, že jste si nabídku moc neprostudoval a rovnou nám napsal. Je to přitom tak jednoduché. Stačí se pořádně v nabídce podívat na fotografie v galerii, kde je mezi obrázky i fotografie postele. Odkud jste vzal informace o krbu, to je nám záhadou. Jedná se skutečně o luxusní pobyt, kde se o klienty hezky postarají a který svojí kvalitou odpovídá ceně, která je u nás navíc nižší, než by si ji zákazník kupoval přímo v hotelu. Pěkný den

Michak

Dobry den,
na vasem webu pres odkaz koupit na termin, 3 denni varianta rijen az prosinec, se neda zabookovat zadny cely vikend, vsechny soboty mate zobrazeny jako obsazene, v online objednavce na strankach hotelu ovsem v tyto terminy volne kapacity pokoju Ap. suit jeste maji,coz mi primo v emailu potvrdila i recepce.Proc tedy nelze bookovat pres vas s voucherem?

Slevomat.cz

Dobrý den, v rámci spolupráce s hotelem je možné vybírat pouze uvedené termíny v rezervačním systému. Pokud se však domluvíte s hotelem na termínu, který nelze v rezervačním systému zadat, pro hotel to bude přijatelné a zakoupíte si voucher bez termínu, tak to problém není. Pěkný den

Denisa

Dobrý den, tento hotel nemá nyní webové stránky v provozu, mohu se optat Vás tedy? Potřebovala bych vědět ceny masáží.
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Deniso, stránky hotelu normálně fungují. Ceník masáží naleznete zde: http://bluemountainresort.hotelsystems.pl/up/files/Folder-Spa_Czerwiec_2018_A5.pdf :) Pěkný den

Markéta

Dobry den, pobyt jemozny pouze do 21.12.? Hledam neco na posledni prosincovy tyden.
Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, nabídku je možné využít opravdu do 21. 12. 2018. Další možnost v akci je 11. 1. – 24. 2. 2019. Pěkný den

Martina Budská

Hezký den, prosím o informaci, zda je možné v rámci základní ceny ubytovat s námi, rodiči, 2 děti (6+8) s tím, že by šlo o TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJ S PŘISTÝLKOU. Současně prosím o informaci, jaký by byl příplatek za polopenzi pro tyto děti.
Děkuji za odpověď.
Martina Budská

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, v rámci této nabídky je možné ubytování pouze ve 2 lůžkovém pokoji Suite. V apartmánu Suite je možná 1 přistýlka. V případě individuální poptávky můžete kontaktovat přímo hotel. Pěkný den

vrabcova

Dobry den,potrebovala bych termin 28–30.10? :( …dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Vrabcová, Vámi vybraný termín bohužel není k dispozici. Poradíme Vám, že dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity resortu. Zkuste se tedy podívat a třeba najdete termín, který Vám bude vyhovovat :) Pěkný den

Natálie Kvítková

Děkuji.
Předpokládám, že tedy ani Vy? Když jde platba Vám?
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Natálie,

je mi líto, ale z naší strany Slevomatu faktury vystavovat nemůžeme.

Přeji hezký den,
 Adéla

Natálie Kvítková

Dobrý den,
děkuji za odpověď.
Ale jaký by byl postup? Já když tady koupím voucher a zaplatím! Tak mi vaše faktura už není k ničemu. Mě jako fyzické osobě peníze neproplatí.
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Natálie, informaci jsme ověřovali u hotelu a FKSP fakturu bohužel nevystavují. Pěkný den

Ala

Dobrý den, také mne zajima, zda lze ubytovat na jeden pokoj 2 děti (11 a 8let)?Dekuji za odpoved.

Blue Mountain Resort

Dear Madam,

it is possible to take kids. The maximum quantity of person in one apartment is 4. Additional fee for children under 12 years old is 139 PLN per night.

Natálie Kvítková

Dobrý den, je možné vystavit fakturu? Ráda bych čerpala příspěvek v práci. Děkuji za odpověď!

Blue Mountain Resort

Dear Madam,

we issue invoices. Please ask at the reception after check-in.

Rypotová

Dobrý den, je možné ubytování s dvěma dětmi (10,14)?
Jaká by byla cena na tři noci?
Děkuji za odpověď a hezký den

Blue Mountain Resort

Good morning,

the price form the offer is 5999 Kc/3 nights. Additional fees for children: 417 PLN (about 2600 Kc)/3 nights/10 years old child + 567 PLN (about 3500 Kc)/3 nights/14 years old child.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru