Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Učte se anglicky s jazykovými kartičkami: sety pro začátečníky i pokročilé

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

petra ondrouchova

Dobry den objednala jsem si od vas karticky DOPLNKOVE KARTICKY _ZACATECNIK 158415 a rada bych vyuzila moznost pripojeni na internet ,ale potrebuju heslo mohla byxh poprosit o radu .Dekuju Ondrouchova

Jazykové kartičky Mnemory

Dobrý den, napište mi prosím na email mnemory.cz@gmail.com. Nejsem si úplně jistý, co tím myslíte, ale určitě to nějak vyřešíme. Děkuji, Václav Korčák

Dobromila .

Dobrý den… máte kartičky na němčinu..kdy budete mit.

Jazykové kartičky Mnemory

Dobrý den, to zatím bohužel nevíme, plánovali jsme to již před dlouhou dobou, ale zatím se nezadařilo, tak snad do jara :)

Tom

Dobry den, mate divnou kalkulaci, za vsechny 3 prodavate na svem webu jen za 1.299 Kc, proc na Slevomatu uvadite jinou cenu?

Jazykové kartičky Mnemory

Dobrý den, ta původní cena je vypočítaná jako 3 × 499 Kč, což bylo ještě před tím, než jsme na webu začali nabízet všechny tři varianty najednou, takže děkujeme za postřeh, opravíme to :)

Michaela BF

Dobrý den, plánujete i kartičky na francouzštinu?

Jazykové kartičky Mnemory

Dobrý den, francouzština pravděpodobně bude, ale určitě až v roce 2019 :) Děkujeme za dotaz.

Lenka

Dobrý den, neplánujete prosím náhodou udělat kartičky i pro řecký jazyk? Děkuji

Jazykové kartičky Mnemory

Řecký jazyk zatím neplánujeme. Děkujeme za dotaz :)

Pavlina Legierska

Dobrý den,
je možné kartičky objednat do zahraničí?

Jazykové kartičky Mnemory

Dobrý den, záleželo by, kam budete chtít zásilku odeslat – napište mi prosím na adresu vaclav.korcak@email.cz a domluvíme se :)

Eva Kubačková

Dobrý den ,před chvílí jsem udělala obj.na kartičky AJ,po zaplacení mi však zaslali kód a nestihla jsem ho zadat ,zmizla mi z obrazovky, teď nevím zda objednávka proběhla i když jsem zaplatila 🤔 e-mail mi doposud žádný nepřišel …

Jazykové kartičky Mnemory

Dobrý den, Vaší objednávku evidujeme jako zaplacenou a pracujeme na ní ;)

Simona Oličová

Dobrý den,
jak dlouho bude tato nabídka ještě na Slevomatu?
Děkuji za odpověď, Oličová

Jazykové kartičky Mnemory

Dobrý den, nabídka bude na Slevomatu minimálně do Vánoc :)

Mirka L.

Dobrý den, budou kartičky i pro němčinu??
Děkuji Mirka L.

Jazykové kartičky Mnemory

Dobrý den, budou, ale před novým rokem to již nestihneme :(

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru