Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Adventní Amsterdam, Festival světel a degustace sýrů s průvodcem

4,4 / 5 CK Jukej Amsterdam - Nizozemsko (mapa) 132 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Yami Ši

Dobrý podvečer,
měla jsem v „košíku“ pět voucherů. Dnes jsem měla potvrzenou účast tak jsem šla částku uhradit ale najedou jsem měla o jeden voucher méně. Když jsem si chtěla jednu účast dorezervovat, tak již v ten daný termín nebylo možné.
Jaká je pravděpodobnost, že se uvolní ještě jedno místo v termínu 30.11. a přitom mi v "košíku nezmizí další účastník?
Moc děkuji za odpověď.

CK Jukej

Dobrý den, kapacita voucherů na daný termín je již vyčerpána, ale až si budete svá čtyři místa u nás rezervovat (zasílat kódy voucherů), prosím připomeňte se nám a je možné, že jedno místo Vám budeme ještě moci nabídnout, pakliže propadne současná rezervace. Děkujeme!

Agáta Černohorská

Dobry den chci se zeptat kolik je presne jeste volnych mist na Adventni Amstrdam v terminu 30.11.-2.12. a do kdy bude tato akce vystavena na Slevomatu? Do kdy bude mozno nejpozdeji voucher zakoupit. Děkuji.

CK Jukej

Dobrý den, zájezd bude možno zakoupit do vyprodání – máme již jen poslední 4 místa. Děkujeme za zájem!

Kateřina Antonů

Dobrý den, v kategorii příplatky píšete doporučené kapesné a pod tím jsou další příplatky (viz.plavba lodí, muzea atd..) tzn. aby si cestující vzal 40eur + tyhle vstupy? Mohu poprosit o odkaz na oficiální stránky Muzea Anny Frankové? Už jen kvůli různým podvodníkům....... Děkuji! :)

CK Jukej

Dobrý den, samozřejmě se vše odvíjí od toho, jak budete mít v plánu nakupovat, zda máte v plánu stravovat se v restauracích apod., ale v průměru doporučujeme kapesné 40 EUR + vstupné, o které budete mít zájem. Odkaz zde: https://www.annefrank.org/en/ Děkujeme za zájem!

Vlaďka

Dobrý den, máte volné ještě 2 místa na termín 7.12.-9.12.?

CK Jukej

Dobrý den, ano – místa jsou volná. Děkujeme za zájem!

Ruzkova Andrea

Dobrý den , mámé zájem o Adventní Amsterdam, Festival světel a degustace sýrů s průvodcem, jsme tři, jaký termín je volný?Děkuji za odpoveď.

CK Jukej

Dobrý den, volné jsou zatím všechny termíny. Děkujeme za zájem!

Lucie Staňková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli můžou jet i osoby ve věku 15–17 let, bez doprovodu rodičů? Nebo popřípadě s nějakým jiným dospělým?

CK Jukej

Dobrý den, ano, mohou cestovat s podepsanou smlouvou, kde zákonní zástupci podepíší, že berou na vědomí, že CK za ně na zájezdu nepřebírá zodpovědnost. Děkujeme za zájem!

Martina Oleksjuková

Dobrý večer,píšete že je možné navštívit dům Anny Frankové,lze to zařídit přes vás?Za odpověď děkuji

CK Jukej

Dobrý den, vstupenky je třeba zakoupit online na oficiálním webu muzea. Naše CK nezajišťuje. Vstupenky je třeba zakoupit v případě zájmu co nejdříve, bývá vyprodáno na dlouhou dobu dopředu. Děkujeme za zájem!

Tereza

Dobrý den, kolik je již obsazeno míst v termínu 30.11.-2.12.? Děkuji.

CK Jukej

Dobrý den, na tomto termínu jej již obsazeno 30 míst. Děkujeme za zájem!

Lucie Nytrová

Dobrý den, vstup pro plavbu lodí s festivalovým příplatkem City light za 22 € je možno zakoupit až na místě? Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, děkujeme za zájem, ano – platba bude na místě. Ck Jukej

Miroslava Chlumska

Dobrý den,zaručuje vaše cestovní kancelář také předem rezervované vstupné do Muzea Van Gogha?Když jsem tam byla,před dvěma roky byly tam hrozně dlouhé řady lidí,nebylo možno se tam dostat,děkuji předem za kladné vyřízení a jsem s pozdravem – Miroslava Chlumská

CK Jukej

Dobrý den, vstupenky nezařizujeme, ale je možno je zakoupit předem online. Děkujeme za zájem!

Romana Kosová

Dobrý den, kolik míst je již obsazeno v termínu 7. – 9. 12.?

CK Jukej

Dobrý den, v tuto chvíli cca 20 míst. Děkujeme za zájem"

Kristýna Opatrná

Dobrý den, nikde nevidím žádnou inforamci ohledně ubytování a je napsáno příjezd do holandska v nočních hodinách ? takže je v ceně i ubytovaní ?

CK Jukej

Dobrý den, zájezd je bez ubytování, jedete z Čech noční přejezd, ráno jste na místě a večer vyrážíte do ČR opět s nočním přejezdem. Děkujeme!

PÁV JIŘÍ

dobrý den
je možné zaplatit kartou Edenred Benefits Card? Případně jak
děkuji za info
s pozdravem
jiří páv

CK Jukej

Dobrý den, s tímto dotazem prosím kontaktujte zákaznickou podporu Slevomatu. Děkujeme!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru