Nabídku Ohana: vstupenka na první hororový cirkus v ČR mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ohana horor cirkus: Přijďte se bát na cirkusovou show na motivy hororu To

4,6 / 5 OHANA HOROR CIRKUS Brno  (mapa) 1 490 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kristina Šiklarová

Dobrý den, lístky jsou na sezení či stání? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristino, nabídka bohužel již vypršela. Pěkný den

Iveta

Dobrý den.Mám zakoupené vouchery.Dá se změnit termín?

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, termín bohužel není možné měnit. Pěkný den

Veronika Binderová

Dobry den. Proc zde neni moznost platit hotove na Moneta Bank?
 Diky

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, u nabídek na konkrétní termín je možná pouze online platba z důvodu, aby bylo možné distribuovat co nejvíce vstupenek a zbytečně tak někdo neblokoval vstupenky tím, že si je objedná a poté neuhradí. Pěkný den

Monika Vintrlíková

Dobry den, dají se lístky koupit i na pokladně na termín 12.10. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, lístky se dají koupit na pokladně cirkusu za plnou cenu. Pěkný den

Michaela Bukalová

Dobrý den, přemýšlím o koupi lístků na vaši šou , ale některé komentáře mě od toho odrazují. Máte už vyřešeno sezení na představení a organizaci ? Nerada bych si koupila lísky na představení a pak se tam tísnila s dalšími diváky a jelikož jsem malá třeba ani neviděla.

Michaela Bukalová

Tak škoda , že na můj dotaz nikdo neodpověděl :-( Takže je asi vše při starém .

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, snažili jsme se zaurgovat cirkus o odpověď, ale bohužel bez výsledku. Můžete ještě zkusit požádat o odpověď přímou cestou na kontaktech cirkusu. Omlouváme se. Pěkný den

Miluše Straková

Dobrý den,kdy budete v Praze?
Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Miluše, aktuální rozpis vystoupení najdete na stránkách cirkusu zde: http://cirkusohana.wbs.cz/Turne-2018.html. Praha tam bohužel v letošním turné nefiguruje. Pěkný den

Ondra

Dobrý den, chtěl bych vědět, zda v hororovém představení vystupují i cvičená zvířata. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ondro, hororové vystoupení je bez zvířat. Pěkný den

Veronika Z.

Dobrý den, bude prosím v pátek 5.10.2018 před­stavení v Brně – Líšni? Koupila jsem lístky a není z toho zřejmé, na kterém ze třech míst lze uplatnit právě v tento den. Nepředpokládám, že se hraje v jednu dobu na třech místech zároveň. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, 5.10. je vystoupení v místě Brno – Líšeň. Pěkný den

Lenka Karafiatova

Mám dotaz ohledně místa představení. Tento Cirkus je i v Lisni a proto se ptam za se vstupenka uplatnit i tam?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, vstupenka na 6.10 je pro Brno – Líšeň. Vstupenky na ostatní data jsou pro Brno – Komárov. Pěkný den

Veronika Horáková

Dobrý den, chci se zeptat ohledně termínu, na FB události máte napsané jen 2 dny od 28–29.9 a na Slevomatu nabízíte i jiné termíny, proč?

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, na Facebooku propagujeme aktuální termíny. Čím víc se blíží daný termín vystoupení objeví se většinou i na našich stránkách :) Pěkný den

Marcela Sekaninová

dobry den,ten stejny dotaz.. dcera ma 10 a rada by cirkus navstivila.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, ono u nabídky žádné věkové omezení není. Je to spíš na každém z rodičů a jeho uvážení :) Nicméně podle posledních reakcí, které jsem našel na internetu by neměl být problém pro dceru ve věku 10 let :) Pěkný den

Zuzana Štěpánková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, od kolika let se na představení může? Můj syn chce jít se mnou, ale je mu sedm. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzko, je to samozřejmě individuální a na zvážení každého z rodičů :). Záleží na vás. Věkové omezení u nabídky není. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru