Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Netradiční dárek: Noc v atomovém retro krytu s exkurzí i snídaní

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
10 - Z Bunker (2 pobočky) Brno 146 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petra Oppelová

Dobrý večer,chtěla bych se zeptat,kde se dá poblíž rozumně zaparkovat?(Máme woucher na 1 noc ze soboty na neděli).Děkuji za odpověď,o
Oppelová

10 - Z Bunker

Přímo naproti krytu je jeden z mála brněnských parkovacích domu a parkování přes noc o víkendu je laciné. Jinak je to po zavedení zón složité.

Dominika

Dobrý deň,

chcem sa opýtať či je možné na rovnaký termín zarezervovať viac voucherov?

Ďakujem

10 - Z Bunker

ano, urcite

Marty

Dobrý den, chtěla bych koupit poukaz pro dědu a syna, kterému je 15let.Opravdu je to vhodné jen pro dospělé?

10 - Z Bunker

S doprovodem to není problem. Jen opatrne, v krytu je teplota okolo 18C, je třeba se na to připravit.

Helena Petrů

NABÍDKA MNE ZAUJALA, ALE MUSÍM ŘÍCI, ŽE PO KLIKNUTÍ MI PŘIŠLA TRAPNÁ. SAMOZŘEJMĚ JEN MŮJ NÁZOR.

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, děkujeme za váš názor. V krytu se obyčejně nespí, a tak nám to přijde jako zajímavý zážitek. Každá akce se ovšem nemusí líbit všem. :) Hezký den.

Regina Hauserová

Dobry den, rada bych koupila pro meho pritele, ale zda je moznost nechat rezervaci otevrenou s tim, ze az on vybere termin?
Dekuji Vam a tesim se na Vasi zpravu.

Protiletecký a protiatomový kryt 10-Z

Pokud chcete dárkový poukaz, musíte se obrátit přímo na nás, kombinace v rámci akce není možná, leda by to uměl slevomat :-)

Denisa Rabensteinová

Dobrý den, chci zakoupit jako dárek pro rodiče. Je možné, aby si pak domluvili termín sami? Děkuji za odpověď.

Protiletecký a protiatomový kryt 10-Z

Prosím, volejte slevomat, za nás ano, ale nevíme jak to udelat technicky. Zkuste jim říct že chcete dárkový poukaz.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru