Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

25–40% sleva na FlixBus: linky přes Uherský Brod, Uherské Hradiště a Trenčín

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Radoslava Lipovska

Dobr den, dnes jsem uplatnovala voucher co jsem mela se storno jizdenky a castka byla nizsi a zbytek castky uz asi propadne co byl rozdil v cene…

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, paní Lipovská, zbývající kredit by jste stále měla mít k dipozici a to pod stejným číslem voucheru, který Vám byl poskytnut po stornování jízdenky. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Alžbeta Švecová

Dobrý den, mnoho let jezdíval autobus až do Zvolena. Budete tam jezdit a nebo to už Trenčín je konečná.
 Děkuji

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, paní Švecová, město Zvolen je již našimi zelenými autobusy obsluhováno, bohužel ne směrem z Trenčína. Pracujeme na neustálém rozvoji a věříme, že se autobusového spojení z Trenčína do Zvolena brzy dočkáte. Váš námět předáváme na oddělení plánování sítě. S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

nila Oscar

Dobrý den. Vím, že posledně byl s uplatnováním kodu problém a některé nefungovaly. Chci se zeptat, zda mohu voucher koupit a zadat v objednávce a tím zjistit, zda funguje. Zajímá mne, pokud následně neprovedu platbu a nedokončím nákup jízdenky, bude můj voucher i nadále platný, nebo jej zadáním znehodnotím a již jej nebude možné použít pro nákup lístku?

FlixBus CZ s.r.o.

Dobrý den, děkuji Vám za Váš dotaz. V textu každé akce se nyní objevuje zkušební kód, který můžete vyzkoušet při objednávce Vámi vybraných jízdenek. Pokud se Vám při uplatnění kódu zobrazí text, že tento zkušební kód byl uplatněn, lze na Vámi vybrané spojení využít slevový voucher, který je v akci nabízen.
Abych ale odpověděla přímo i na Váš dotaz. Pokud voucher zakoupíte, napíšete jej do objednávky a voucher nebude na tento typ jízdenek uplatnitelný, voucher vám určitě nepropadá. Lze jej použít na jiný nákup.
S pozdravem, Kateřina, FlixBus CZ

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru