Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

100% čistá chlorella: 750 nebo 1200 tablet pro posílení organismu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Marcela

dobrý den, ráda bych si zakoupila i mladý ječmen v tabletách, jestli máte. děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, mladý ječměn nabízíme v prášku v nabídce zde: https://www.slevomat.cz/akce/1339824-prisun-vitaminu-a-mineralu-mlady-jecmen-v-prasku. Pěkný den

Hana

Dobrý den , ráda bych využila i nabídky na zelený ječmen.Jde to nějak udělat , abych neplatila dvakrát poštovné.Děku­ji Hana

Bio-Detox

Dobrý den,
můžete vytvořit objednávky na ječmen i chlorellu – poštovné budete platit jednou.
Hezký den.

Andrea

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je tento produkt vhodný také pro těhotné a kojící ženy. Děkuji

Bio-Detox

Dobrý den, dle platné EU legislativy není možné doporucovat jakýkoliv přípravek bez patřičných pediatrickych ateistů dětem do tři let, těhotných a kojicim ženám. Nicméně já sama jsem v těhotenství i během kojení u obou dcer tento produkt užívala. S pozdravem a přáním hezkého dne, Adéla Tyserova, Bio-detox

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru