Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Roční předplatné časopisu Miminko a ročník 2018 v elektronické podobě zdarma

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Děti
Storno podmínky
Péťa Čížková

Dobry den, koupila sem voucher a vyplnila poprve chybně formular. Podruhe jsem ho poslala uz správně. Omlouvám se za komplikace.

Cizkova Petra

Affinity Media

Dobrý den, děkujeme Vám za zprávu a předplatné. Zpracujeme správně vyplněný formulář a zašleme Vám potvrzení o registraci předplatného.

Katka

Dobrý den, již mám zaplacené předplatné na celý rok 2018. Ráda bych ale využila této nabídky na příští rok. Když zakoupím voucher, je možné, aby mi předplatné navazovalo? Nebo mi poslední měsíce budou chodit 2×, pokud této nabídky využiji? Předem děkuji za Vaši odpověď.

Affinity Media

Dobrý den, děkujeme za dotaz a zájem o předplatné. Pokud byste si chtěla tištěné předplatné pořídit tak, aby začínalo číslem 1/2019, je to možné, je ale potřeba to uvést při uplatnění voucheru. Elektronickou verzi byste ale i v tomto případě obdržela za rok 2018, číslo 1 – 12/2018.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru