Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celodenní vstup do Fajnparku: zábavní areál s atrakcemi pro celou rodinu

4,8 / 5 Fajnpark Chlumec nad Cidlinou  (mapa) 2 384 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Štěpán Korba

Dobrý den, voucher na základní vstupné už nebude k dispozici?

Fajnpark

Dobrý den Štěpáne, další už na tuto sezónu bohužel nebudou.

Michaela Jiraková

Dobrý den, zakoupila jsem 2 vstupenky pro základní vstupné. Zaplatila online VISA kartou. Transakce se mi v internetovém bankovnictví ukázala, peníze se strhly. Bohužel ale vstupenky mi na mail zatím nedorazily.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Jiráková, platba proběhla v pořádku a vouchery Vám byly již zaslány na e-mail. Zašlu Vám je pro jistotu znovu. Občas se zatoulají do spamu, případně hromadných zpráv. Zkuste, prosím, i tyto složky zkontrolovat. Hezký den :-)

Marketa

Dobrý den,při zakoupení voucheru můžeme navštívit fajnpark v jakýkoliv den?dekuji

Fajnpark

Pouze v den, kdy je otevřeno. Otevírací dobu zjistíte na www.fajnpark.cz

Marie Kleinerová

Kolik budu platit za babičku a vnuka 5 let, děkuji za odpověď

Fajnpark

Dobrý den Marie,
pro babičku a vnuka musíte zakoupit 2× základní vstupné. Celkem to je 438,– Kč.

Vera Ivanova

Dobrý den, zaplatila jsem peníze/29.08.2018 a žádný voucher rodina 2+4 mi nepřišel? Jak mám postupovat???

Slevomat.cz

Dobrý den, Vero, pod tím to e-mailem jsem žádnou objednávku na Fajnpark nenašel. Napište nám na vip.podpora@slevomat.cz, kde se na to zkusíme společně podívat :) Pěkný den

Magdaléna Kotorová

Dobrý den. Voucher je platny do 30.9., ale i dnes je možné ještě voucher zakoupit. Je tedy platnost prodloužená?

Fajnpark

do 30.9. Vám zbývá ještě 28 dní.

Luděk Váňa

Dobrý den,chtěl bych vzít rodinu v pátek 31.8.2018 na celodenní výlet k Vám do FAJN parku. 2 dospělí, 2 děti (9 a 23 let-pro nás pořád dítě), měl bych také nárok na slevu?
Děkuji Váňa, Písek

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Váňo,děkujeme za váš zájem, ale bohužel dítě u nabídky je bráno do 12 let. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den.

Zdeněk

Dobrý den, do parku chceme jet ve středu. Stihneme si dnes v pondělí ještě koupit voucher?
Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňku, stihnete to i ještě dnes, v úterý, pokud zvolíte online platbu kartou, případně přes službu Twisto. Peníze nám tak přijdou okamžitě a voucher odchází obratem na email. Pěkný den.

Aneta

Dobrý den, zaplatila jsem peníze a žádný voucher mi nepřišel? Jak mám postupovat???

Slevomat.cz

Hezký den, Aneto, voucher jsem vám poslala ještě jednou, určitě mrkněte i do složky spam či hromadné. Najít ho můžete i přihlášením na Slevomat ve složce Mé nákupy. :-) Přeji pohodový večer!

Ruzena Obrinovs

Dobry den mate zde nabidky 2+2 ale my jsme 2+1dceri je 11 let jaka by byla cena zde tuto nabidku nemate dekuji Ruzena

Slevomat.cz

Dobrý den, Růženko, v tomto případě doporučuji koupit 3× základní vstupné za 219,–. Pěkný den

Jana

Dobrý den, máme 4 děti, 1,4,9 a 15 let. Můžeme lístek 2+3, je zde možnost ubytování? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, doporučuji vám zakoupit voucher za 949,– a poté ještě jeden za 219,–. Možnost nějakého ubytování se v okolé jistě najde. Mrkněte třeba u nás na Slevomatu do sekce Cestování . :) Pěkný den

Katka

Dobrý den, stačí ukázat Voucher v mobilu, nebo musim mít vytištěno?

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko, Kód voucheru stačí, když ukážete u pokladny, obsluha vám dá vstupenku. Pěkný den

Hana

Dobrý večer, mám dotaz jestli se u vás muže kouřit? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko, v areálu by se mělo nechat kouřit. Pěkný den

Magda Richterová

Dobrý den, do kolika let platí dětská vstupenka? Mám dvě děti 5 a 16 let a nevím, jestli můžu koupit vstupné 2+2, jestli se na tu 16-ti letou bude vztahovat dětské vstupné. děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Magdo, dětská vstupenka je platná pro děti do 18 let. Pěkný den :)

Lenka Brabcová

Dobrý den,
jak dlouho bude nabídka aktuální? Do parku se chystáme 1.9., ale radši bych vstupenky koupila na poslední chvíli (až budu mít jistotu, že jsou děti zdravé).
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte tím lépe :) Přeji dětem brzké uzdravení :) Pěkný den

Katka Glaserova

Dobry den mohu si koupit jedno zakladni vstupne pro me a dite bude mit vstupenku co jsme obdrzeli v bambuli? DEKUJI

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko, děkuji za dotaz :-) Bohužel nevím co jste obdrželi v Bambuli za vstupenku :-) Pokud je vstupenka platná pro dítě, v tom případě si zakupte vstupenku pro sebe a vyražte společně. Přeji příjemnou zábavu. S pozdravem a přáním krásné neděle Dominika.

Petra Chursová

Dobry den dva dospeli a deti 14, 10 lze zakoupit rodinne 2+2?

Fajnpark

Ano

Jana

Dobrý den, rodinné vstupné 2+2, můžou být i 2 ženy a 2 děti?? Děkuji za odpověď.

Fajnpark

Ano

Helen

Dobrý den, je možné voachery využit už 18.8.2018? Děkuji

Fajnpark

Ne

Lenka Petrová

dobrý den, kterou variantu zakoupit, když je jeden dospělý a jedno dítě ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, v tomto případě je potřeba koupit 2× základní vstupné na celý den. Děti do 1,9 let mají vstup zdarma. Krásný den a příjemnou zábavu :)

Martina Šormová

Dobrý den, když koupím zlevněný voucher 2+2, můžeme jít jeden dospělý a 3 děti?

Fajnpark

Ne, to nejde.

jana

Dobrý den, jaké máte občerstvení a ceník?

Fajnpark

Fastfood. Ceny jsou běžné.

Renata Šubrová

Dobrý den děti dokolika let mají vstup zdarma ?

Fajnpark

do 2 let.

jana

Dobrý den, píšete že poukaz do fajnparku je od 20.8. jde to využít i ted?

Fajnpark

Bohužel nelze.

Petr Valexander

Dobrý den,
je možné si přinést vlastní jídlo a pití do parku? Případně, že ano má park pikniková místa?
 Děkuji

Fajnpark

Ano, jídlo si přinést můžete.

Michaela Novotná

Dobrý den je možno do parku vzít psa malinkeho vzrůstu?

Fajnpark

Možné to je. Poplatek je 50,– Kč.

Markéta

Dobrý den, můžeme využít variantu 2+4 např i se sestrou a děti nebo to musí být pouze rodiče+děti?

Fajnpark

Můžete.

Zdeňka Mistrová

Mají u vás děti s průkazem ZTP/P vstup zdarma?

Fajnpark

Ano. Držitel průkazu ZTP/P má vstup zdarma.

Josef Nohejl

Dobrý den. Můžu se zeptat na vstupenky při vstupu 2dospeli a 1 dítě? Děkuji za odpověď.

Fajnpark

kupte 3× základní vstupné

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru