Nabídku Aplikace botulotoxinu pro vyhlazení vrásek mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Aplikace botulotoxinu pro vyhlazení vrásek mezi obočím, okolo očí či na čele

4,9 / 5 RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner Praha - Vysočany  (mapa) 87 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Marie Malá

Dobry den,rada bych se zeptala,jaky objem latky aplikujete,uz jsem zakrok jednou absolvovala a ucinek zmizel po 2 mesicich.Dekuji za odpoved.

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Počet jednotek závisí na konkretni potřebě. Aplikuji takové množství botulotoxinu, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku. Průměrná doba trvání efektu je 3 – 6 měsíců. Ale je to doba průměrná, která závisí na individuální rychlosti odbourávání botulotoxinu tělem, která je u každého jiná. V případě dalších dotazů nebo pro konkrétnější odpověď můžete zavolat. S pozdravem Dr. Bittner

Iva

Dobrý den, nevím kolik kuponu zakoupit,je možné případně doplatit na místě ??

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Ivo, maximálně můžete zakoupit 10 voucherů od každé procedury. :) Hezký den, Kristýna Mrenicová, Velvyslanec zákazníků

Olga Mala

Dobry den, rada bych prisla (2 varianty), ale do Prahy se dostanu az v listopadu. Bylo by mozne jeste mozne uplatnit voucher? Dekuji

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Voucher se musí uplatnit do konce jeho platnosti. Pokud i tak budete mít zájem, zavolejte kdykoliv a určitě se domluvíme. S pozdravem Dr. Bittner

Veronika Plocková

Dobrý den,
mohu na zákrok v případě že mám dané kovy v obličeji po chirurgickém zákroku? (nahrazení zlomené kosti pod okem, mohu přirovnat ke kovové síťce)
V minulosti jsem chtěla jít na aplikaci kyseliny hyaluronové a byla jsem odmítnuta.
 děkuji

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Obecně není jen vhodné provádět ošetření v dané oblasti v jaké máte za sebou takový to zákrok. V jiných oblastech by to neměl být problém. S pozdravem Dr. Bittner

Zuzana Jermanová

Dobrý den, slyšela jsem od kolegyně, že ji po aplikaci botulotoxinu spadlo obočí, špatně aplikované?…ne u vás
Děkuji za odpověď

RenEsthé, MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Může se to stát pokud se na čele aplikuje botulotoxin trochu níž, než by bylo ideální. Ne vždy je to úplně lehké určit. Pokud se při další návštěvě aplikuje výše, neměl by již být problém. Rozhodně to ale není časté. S pozdravem Dr. Bittner

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru