Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

7 nocí ve vile v chorvatské Vodici: doprava, polopenze, animační program

4,3 / 5 CK Pelhrim Vodice - Chorvatsko (mapa) 42 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
K.c.

Dobry den,chci se jen zeptat,zda neni mozne nastupni misto v Plzni za priplatek? Dekuji

CK Pelhrim

Dobrý den, je mi líto ,ale svoz z Plzně nedokážeme, trasa autobusu je z Prahy na Brno.
S pozdravem Němcová CK Pelhrim

Martin Gabriel

Dobrý den. Do kdy se musí zájezd zaplatit? Děkuji

Slevomat.cz

Hezký den, Martine,
od vytvoření objednávky je nutné platbu zaslat do dvou pracovních dnů, abyste co nejrychleji obdržel voucher a zaslal ho Cestovní kanceláři pro vytvoření smlouvy. Pěkný večer

Václav Cíl

K mému dotazu dodávám, že se jedná o pobyt dvou dospělých osob.

CK Pelhrim

Dobrý den, pobyt na 2 týdny přes slevomat se slevou nelze, Více informací mailem ckpelhrimi@seznam.cz nebo tel.:565326355.

Václav Cíl

Prosím o zprávu, jestli by bylo možné spojit dva týdny a jaká by byla výsledná cena.
Jednalo by se o termín 5. až 18. září.

Předem děkuji za odpověď.

Srdečně zdraví
Václav Cíl, Plzeň

CK Pelhrim

Dobrý den, pobyt na 2 týdny přes slevomat se slevou nelze, Více informací mailem ckpelhrim@seznam.cz nebo tel.:565326355.

Milan

Dobrý den,
prosím Vás, máte volný pokoj pro 2 osoby v termínu od 15. – 24.8.?
Děkuji za odpověď.
 Milan

CK Pelhrim

Dobrý den, ano ve Vámi zvoleném termínu pokoj máme. V případě zájmu si napište či zavolejte o rezervaci.Němcová CK Pelhrim

Zuzana Balcárková

Dobry den, jsme rodina 3 dospělí a 2 deti ( 1, 5 roku a 3, 5 roku). Šlo by využít nabídky pri vlastní dopravě? Jaká by byla Cena? Zajímal by mě termín od 8./9.8. Dekuji

CK Pelhrim

Dobrý den, vouchery jsou v četně autobusové dopravy. Pokud byste měli zájem využít vlastní dopravu, musíte kontaktovat přímo nás na email. V termínu od 8.8. (9.8.) bohužel již místo pro 3 dospělé a 2 děti nemáme. Děkuji, Fikarová, CK Pelhrim

Kateřina

Dobrý den, v inzerátu je psáno, že v ceně je klimatizace, ráda bych se proto zeptala, jestli se s tímto dá počítat?

CK Pelhrim

Dobrý den, záleží na termínu a pokojích, které jsou k dispozici. Děkuji, Fikarová CK Pelhrim

Tatiana

Dobry den.mne by zajmalo na 8.08 .18 .1 dospěly a 2 děti .14 a 7 let.kolik voucheru mám zakoupit?

CK Pelhrim

Dobrý den, třílůžkový pokoj už v tomto termínu bohužel nemáme. Děkuji, Fikarová CK Pelhrim

Snezhana

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat na zda máte ještě volný pokoj od 01.09.2018 pro 2 dospělé.

CK Pelhrim

Dobrý den, na termín 29.8.-7.9. dvoulůžkový pokoj máme. Němcová CK Pelhrim

Boženka

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat na zda máte ještě volný pokoj od 8.8.2018 pro 2 dospělé a 2 děti (4 a 9 let).
Kolik by byla celková cena.Nástupní místo Praha.

Děkuji Ivančicová

CK Pelhrim

Dobrý den, 8.8. už bohužel pro 2 dospělé a 2 děti místo nemáme. Děkuji, Fikarová CK Pelhrim

Sofia

Děkuji. Ano, rezervaci pokoje v Pirovaci můžete zrušit.

CK Pelhrim

Rušíme, Němcová CK Pelhrim

Sofia

Chtěli bychom si zarezervovat 3 lůžkový pokoj v patře a upřesnit časy odjezdu a příjezdu do Prahy. Děkuji.

CK Pelhrim

Dobrý den, zrezervaci jsem Vám napsala. Mám to brát tak, že o pokoj v Pirovaci už nemáte zájem?
Z Prahy se odjíždí orientačně mezi druhou a třetí hodinou odpoledne a návrat je ráno.
Děkuji, Fikarová CK Pelhrim

Sofia

Dobrý den, chtěli bychom zjistit jestli máte 3 lůžkový pokoj v termínu od 15. 08. ?

CK Pelhrim

Dobrý den,
mám třílůžkový pokoj v přízemí, bez doplatku, nebo v prvním patře s balkonem za doplatek 300,–Kč Němcová CK Pelhrim

Sofia

Dobrý den,
V popisu je uvedeno že se dá bydlet v 3lůžkovem pokoji. Chtěla bych se zeptat jaká teda bude cena když si chceme zakoupit 3 vouchery?
Děkuji.

CK Pelhrim

třílůžkový pokoj pro tři dospělé osoby = 3× voucher, Němcová CK Pelhrim

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru