Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Snadno složitelný dětský stan na zahradu, do pokojíčku či na pláž

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Hana Skácel

Dobrý den,lze vyzvednout objednávku zdarma i v Olomouci??

Olpran spol. s.r.o.

Dobrý den,

osobní odběr již pouze v Hořicích v Podkrkonoší.
Hezký den,

Iva Pokorná

Dobrý den, chtěla jsem uplatnit kredity na objednávku stanu, ale nějak to nešlo. Takže tu objednávku ruším. Děkuji Iva

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo, kredity na účtě jste měla na sekci Dům a zahrada, kde šlo kredity využít. Vaši objednávku jsem tedy stornoval. Snad Vás brzy opět něco zaujme :) Pěkný den

Světlana

Dobrý den, jak se dá stan ukotivit proti posunu v dětském pokoji. Děkuji Světlana

Olpran spol. s.r.o.

Dobrý den, stan je stabilní i bez ukotvení.

Mgr. Iva Janíková

Dobrý den,
objednala jsem si a zaplatila u vás tento stan – pro možnost vyzvednout si ho v Olpran Olomouc. Napsali jste mi, že si jej můžu vyzvednout v pondělí. Avšak k vyzvednutí ani včera (středa) v Olomouci ještě nebyl připraven k vyzvednutí… Včera mi přišla sms, že ho mám připraven v Hořicích… Jak mám prosím postupovat, abych si ho mohla vyzvednout dle domluvy v Olomouci. Děkuji. Iva Janíková.

Olpran spol. s.r.o.

Dobrý den,
jak je uvedeno níže v odpovědi na Váš dotaz, stan je pro Vás připraven v Olomouci již OD pondělí 30.7.
Máme informaci, že jste kontaktovala výdejní místo s tím, že zboží vyzvednete v pátek 3.8.
Co se týče obdržené SMS, tak se domnívám, že vzhledem k tomu, že máme nastaven osobní odběr pouze v Hořicích, přišla Vám SMS s tímto přednastaveným údajem, jelikož jej generuje automat.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru