Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Hurá do Muzea hl. m. Prahy: výstavy 1848 → 1918, Strašnice i stálá expozice

4,7 / 5 Muzeum hlavního města Prahy Praha  (mapa) 356 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Irena Zanussová

Dobrý den,
navštívila jsem s vnučkou Muzeum hl.m. Prahy a už při vstupu mi překvapilo, že není téměř žádná návštěvnost. Když mi po zaplacení vstupenek bylo na můj dotaz odpovězeno, že model Prahy je v posledním patře, mnoho schodů k zdolání, ale že zde žádný výtah není, byla jsem v šoku a rázem pochopila, že starší generace, senioři a nemocní (což je můj případ) nemohou anebo s velkými obtížemi absolvují výstup. Navíc židličku si musíte vynést sami nahoru, abyste vyčerpaní měli kde spočinout. Pochopitelně, že toto místo svým vrstevníkům nikdy nedoporučím, což je škoda, protože model Prahy je historická
rarita. Irena Zanussová – důchodkyně po operaci

Muzeum hlavního města Prahy

Dobry den, bohuzel nase budova muzea se nachazi v historickem objektu, ktery ma ze strany pamatkove ochrany sva pravidla a zbidovani vytahu neni v techto objektech jen otazkou financi. Ale na rok 2020 je v teto budove planovana velka uprava interieru a ma byt zbudovan i vytah. Dekujeme za Vas podnet. Muzeum

Lila

Ještě bych se chtěla zeptat, jestli je v muzeu možné fotografovat?

Muzeum hlavního města Prahy

Dobry den, fotit bez stativu muzete.

Lila

Dobrý den,
je možné si u recepce hlavní budovy na Florenci zaparkovat kočárek? A po prohlídce si ho zase vyzvednout?
A dále je ve voucheru zahrnut i vstup do Langweilovy herny a do herny Vítejte ve středověkém domě?
Děkuji za odpovědi.

Muzeum hlavního města Prahy

Dobry den, kocarek si zaparkovat u pokldny muzete a vsechny vami jmenovane expozice jsou v ramci jednoho vstupneho.

Petr Hartoš

Týká se prosím vstupu do Hlavní budovy na Florenci nebo do všech míst po Praze vč. věží?

Muzeum hlavního města Prahy

Dobry den. Na Slevomatu mame nyni dve akce: vstup do hlavni budovy na Florenci, pak na Novomlynskou vodarenskou vez. Od zitra vstup do domu U Zlateho prstenu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru