Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dárkové poukazy na veškerou konzumaci v oceňované restauraci Le Grill

4,8 / 5 The Grand Mark Prague Praha - Nové Město  (mapa) 652 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Stanislav

Dobrý den, mám takový dotaz ohledně voucher.
Kouoim si 3 vouchery za 2000czk.
Kolik stojí menu poledni nebo večerní? Je to menu na 1 osobu? Nebo to může bejt jako velký talíř s různým výběrem jídla?
Potom se chci zeptat, jestli lze zaplatit napřed za nápoje?
Je tam 4 nebo 5 Chodove menu?

The Grand Mark Prague
Ilona Pištěková

Dobrý den, za jak dlouho změníte menu?

The Grand Mark Prague

Dobrý den, aktuální menu platí do 31.5.2019. Do tohoto data neplánujeme změnu menu. S pozdravem, Restaurant Manager

Pavla

Dobrý den, prosím, nikde jsem nenašla nápojový lístek, pouze vinný. Kolik stojí např. pivo či kola? Děkuji.

The Grand Mark Prague

Dobrý den, nápojový lístek zde http://www.grandmark.cz/files/Grand_Mark_Napojovy_listek.pdf S pozdravem, Restaurant Manager

marie

ted jsem dostala pokyny k zaplacení ale nikam jsem neuváděla jméno ani email?

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, Vaše objednávka varianty: Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč. Je stále aktivní a čeká na zaplacení. V případě, že o ni máte zájem, splatnost objednávky je do: 29. 1. 2019. V případě objednávky ze svého účtu není třeba zadávat email, ani jméno, pokud jste přihlášena. Pěkný den, Honza

Veronika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestliže si koupím voucher za 1599,– v hodnotě 2000,– budu muset v restauraci rozdíl doplácet?

The Grand Mark Prague

Dobrý den, voucher má hodnotu 2 000,– Kč. Za tuto částku můžete konzumovat. Nic do hodnoty 2 000,– se nedoplácí. S pozdravem, Restaurant Manager

Ros

Pro kolik osob je jeden voucher?

The Grand Mark Prague

Dobrý den, voucher je v nominální hodnotě – slouží úplně stejně jako peníze. Zde nelze specifikovat pro kolik osob je voucher určen. S pozdravem, Restaurant Manager

Michal

Pro kolik lidí je onen voucher?
Děkuji

The Grand Mark Prague

Dobrý den, voucher je v nominální hodnotě – slouží úplně stejně jako peníze. Zde nelze specifikovat pro kolik osob je voucher určen. S pozdravem, Restaurant Manager

Jitka Kakaščíková

Dobrý den, je možné použít zakoupený voucher i na polední menu? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, ano je to možné. Pěkný den, Honza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru