Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Na výlety i za relaxací na jižní Moravu: polopenze, infrasauna i vířivka

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Penzion Grasel Vysočina (mapa) 31 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petra Hlinecká

Dobrý den, jaký voucher bych měla koupit pro ubytování :1) 2 dospělých s 1 čtyřletým dítětem a 2) 1 dospělé osoby v termínu 26.10.-30.10.včetně?Jaká by byla celková kalkulace? Děkuji za zprávu,s pozdra­vem,,Hlinecká

Penzion Grasel

Dobrý den,

mrzí mě, ale tento termín máme obsazen. Mohu Vám nabídnout termín v listopadu? V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz
S pozdravem Doležalová Tereza

Irena

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volný termín od 17.9–22.9.2018 Předem děkuji za odpověď.

Penzion Grasel

Dobrý den,

mrzí mě, ale tento termín máme obsazen. Mohu Vám nabídnout termín v říjnu? V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz
S pozdravem Doležalová Tereza

Olga Kašková

Dobrý den! Máte prosím volný termín na 3 dny v týdnu od1. do7.10. ? Děkuji

Penzion Grasel

Dobrý den paní Kašková,

mohu Vám nabídnout jediné rozpětí. A to od 2. do 5. října. Budete si přát udělat rezervaci?
Kontaktujte mě prosím na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz
Předem velice děkuji
bazén, je obsahem voucheru při delších pobytech. Lze ho při kratším pobytu si na místě doplatit.

Přeji hezký den

Doležalová Tereza

Milan

Dobrý den !
Na obrázku v nabídce je bazén. Je možno ho využít v rámci voucheru ?

Penzion Grasel

Dobrý den,

bazén, je obsahem voucheru při delších pobytech. Lze ho při kratším pobytu si na místě doplatit.

Přeji hezký den

Doležalová Tereza

Kamil

Dobrý den.Máte volný termín na 3 dny v týdnu 3–7.9? Děkuji.

Penzion Grasel

Dobrý den,

mrzí mě, ale tento termín máme obsazen. Mohu Vám nabídnout termín v říjnu? V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz
S pozdravem Doležalová Tereza

marie škodová

Dobrý den, máte prosím volný termín v září pro jednu osobu děkuji s pozdravem Škodová Marie

Penzion Grasel

Dobrý den paní Škodová,
mohu Vám nabídnout dvou denní pobyty, kde pro Vás místečko najdeme.
Kontaktujte mě prosím na emailu dolezalova@penzion-grasel.cz, tel.: 775 704 669.
Přeji hezký den

Doležalová Tereza

Stanislava Jakubů

Dobrý den, je možno mít 3 lůžkový pokoj ? Kolik je doplatek 3 osoby na tento pobyt? Děkuji

Penzion Grasel

Dobrý den,

ano, je možné tří lůžkový pokoj. Doplatek za dospělou osobu je 349,–Kč za noc i s polopenzi. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S přáním krásného dne

Doležalová Tereza

tel.: 775 704 669 email: dolezalova@penzion-grasel.cz

Dajpr s.r.o.

Hynek Haluska

Dobry den na patek když si koupim voucher na slevomatu tak mate dvojlužkový pokoj volny?Chtěli by jsme dorazit.diky p.Haluska

Penzion Grasel

Dobrý den,

je mi líto, ale celý srpen máme zcela obsazen. Mohu Vám nabídnout termín v říjnu? V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S přáním krásného dne

Doležalová Tereza

tel.: 775 704 669
email: dolezalova@penzion-grasel.cz

Dajpr s.r.o.

Jessica

Dobrý den, je možné voucher využít už v září?

Penzion Grasel

Dobrý den,

ano, je tato možnost. Nicméně, z větší části máme září zcela obsazeno. Mohu Vám nabídnout termín v říjnu? Přeji hezký den Doležalová Tereza – dolezalova@penzion-grasel.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru