Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Předvánoční atmosféra kouzelné Wroclawi s průvodcem: odjezd z Čech

4,2 / 5 CK Vega Tour Wrocław - Polsko (mapa) 1 144 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ondra

Dobrý den, máte ještě volná místa na termín 15.12. s nástupem v Liberci? Děkuji za odpověď

CK Vega Tour

Dobrý den, ano volná místa ještě máme k dispozici. Hezký den, Vega Tour

Kamila Prislingerová

Dobrý den, s nástupním místem v Pardubicích máte prosím ještě nějaká volná místa (konkrétně 2 volná místa)? Předem velice děkuji za odpověď.

CK Vega Tour

Dobrý den, o jaký termín máte zájem? Nástupní místo Pardubice obsluhujeme v každém odjezdovém termínu.

Hezký den, Vega Tour

Michal

Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli máte v termínu 8.12. ještě volná místa pro dvě osoby. Děkuji.

CK Vega Tour

Dobrý den, ano místa jsou k dispozici.

Hezký den, Vega Tour

Miroslav Chalupníček

Dobrý den. Lze do autobusu z Hr. Králové přistoupit na hraničním přechodě v Náchodě?

CK Vega Tour

Dobrý den, nikoli, toto není možné. Autobus jede výhradně po trase a nezastavuje.

Hezký den, Vega Tour

Hana Kuželková

Dobrý den, včera jsem uhradila 3× zájezd do adventní Wroclawi za 549,– v emailu se mi objevilo, ať potvrdím objednávku na zájezd za 599,–

CK Vega Tour

Dobrý den, paní Kuželková,
cenu máte za 549,– Kč a vše je v pořádku. K dnešnímu dni Vám byla zaslána smlouva, kde je částka uvedená.
Hezký den.
CK Vega Tour

Stanislav

Dobrý den,
máte ještě volná místa na termín 1.12. odjezd z Prahy pro dvě osoby?
 Děkuji

CK Vega Tour

Dobrý den, ano místečka jsou Vám k dispozici :-)

Hezký den, Vega Tour

Šárka Malá

Dobrý den,
ráda bych věděla, kdy je předpokládaný příjezd do Wroclawi a kdy se bude odjíždět zpátky. Jedná se mi o cestu z Prahy. Děkuji.

CK Vega Tour

Dobrý den, paní Malá,
předpokládaný příjezd do Wroclawi je v cca 10:00 hod a návrat do Prahy ve 23:00. Veškeré informace o časech odjezdu a návratu najdete na stránkách cestovní kanceláře.
S pozdravem
CK Vega Tour

Jakub

Dobrý den, máte ještě volná 2 místa na zájezd 1.12.,odjezd z Prahy?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jakube, ano, místa stále jsou, ale pospěšte si, ať Vás někdo nepředběhne :) hezký den

Ivana

dobrý den, kolik času je na osobní volno? nebo je celý den jen s průvodcem?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, to záleží primárně na Vás, pokud nebudete chtít chodit ve skupině, můžete se rozdělit a sejít se až ke konci dne. Nebo strávíte s průvodcem jen část dne a zbytek si prochodíte sami :) určitě není povinné chodit dohromady :) hezký den!

Kateřina

Dobrý den, máte ještě volno na termín 15.12.2018? děkuji Kateřina

CK Vega Tour

Dobrý den, paní Kateřino,

volný termín stále ještě máme.
Hezký den.
CK Vega Tour

Barbora H.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli jsou volná ještě 2 místa na 1.12. odjezd z Prahy? Děkuji za odpověď.

CK Vega Tour

Dobrý den, Barboro,
volná místa stále ještě máme.
Hezký den.
CK Vega Tour

Daniela Kočová

Dobrý den,kolik zlotých doporučujete vyměnit na osobu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo, toto je vždy individuální a na zvážení každého účastníka. Ceny jsou podobné jako v ČR a podle to si uvážit kolik jste schopna utratit :) Pěkný den

Monika Doležalová

Dobrý den,

chci se zeptat, jak zhruba dlouhá je prohlídka Wroclawi s průvodcem? Rozumím tomu správně, že při této prohlídce s průvodcem se nic neplatí?

Děkuji

Doležalová

CK Vega Tour

Dobrý den, prohlídka zabere cca 2–2,5h. Je zcela dobrovolná. Při prohlídce se neplatí nic :-)

Hezký den, Vega Tour

Veronika Horváthová

Dobrý deň chcela by som sa spýtať kedy je príchod späť do liberca a čo mám zadať ďakujem za odpoveď

CK Vega Tour

Dobrý den, předpokládaný odjezd z Liberce je v 7:30, návrat pak ve 21:30 :) Pěkný den, Tým Vega Tour

Lucie Černá

Dobrý den,ráda bych se zeptala,možná,že jsem jen přehlédla. V kolik hodin cca by byl návrat do Liberce,prosím ? Dále bych se chtěla zeptat,když chci zvolit odjezd z Liberce,zvolím Praha,Lberec a termín,jasné.Jak ale vy budete vědět,že pojedem právě odsud a né z Prahy. :). Děkuji,Zakourilova

CK Vega Tour

Dobrý den, předpokládaný odjezd z Liberce je v 7:30, návrat pak ve 21:30 :)
Jakmile koupíte vouchery a budete dělat rezervaci na našich stránkách, právě tam si uvedete Liberec jako nástupní místo a vše nám bude jasné :)

Pěkný den, Tým Vega Tour

Hana Černá

Dobrý den, chci se zeptat, jestli máte ještě 2 volná místa na 15.12.2018 z Prahy. Děkuji za odpověď Černá

CK Vega Tour

Dobrý den, paní Černá,
volná místa stále máme.
Hezký den.
CK Vega Tour

Hana Edrová

Prosím o sdělení předběžného příjezdu zpět do Prahy 8.12.2018. Děkuji.

CK Vega Tour

Dobrý den, cca kolem 23:00/23:30 dle dopravy.

Hezký den, Vega Tour

Iva Vítková

1-Orientační doba příjezdu zpět – konkrétně by mě zajímalo do Hradce Králové.
2-Je nutná výměna nebo lze platit CZ korunou.

CK Vega Tour

Dobrý den, cca kolem 03:00 nejdéle. Prosím, vyměňte si zloté. CZK se v Polsku nehradí.

Hezký den, Vega Tour

Olga Suchá

kolik by dělala cena za vstupy? Měla by být uváděna,

CK Vega Tour

Dobrý den, cenou vstupů se rozumí atrakce, které nejsou v našem programu, například, když si půjdete sami do muzea atd. Proto není cena uvedena. U nás je klasická prohlídka bez poplatku za vstupy.

Hezký den. Vega Tour

Radka Trojanová

Dobry den, chtela jsem se zeptat, zda by 1.12. jiz byli i adventni trhy. Dekuji za odpoved, Trojanova

CK Vega Tour

Dobrý den,
ano, 1.12 se konají ve Wroclawi adventní trhy.

S přáním hezkého dne
CK Vega Tour

FILIP RICHTR

Dobrý den.
Zřejmě máte chybu u adventního zájezdu do Wroclawi z Turnova. Máte tam dva termíny 8.12.. A 15.12. chybí. Ten bych bral. Díky za odpověď Richtr

CK Vega Tour

Dobrý den,
zřejmě došlo k technické chybě. Termín 15.12.2018 je již zveřejněn.

S přáním hezkého dne
CK Vega Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru