Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

1 nebo 2 hodiny v oblacích: let horkovzdušným balónem v páru či skupince

4,8 / 5 GO balony Plav  (mapa) 284 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Storno podmínky
Benefity
Petr

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, odkud se vzlétá, když si zakoupím let ve Frýdku – Místku?
 Děkuji

Promo Air

Dobrý den Petře,
konkrétní místo vhodné pro vzlet vybírá vždy pilot jen pár hodin před vzletem. Bere přitom na zřetel aktuální meteorologickou situaci (např. sílu a směr větru) a také stav odletových ploch (kosení, hnojení, podmáčení). Podrobné instrukce týkající se místa a času srazu pasažérů obdržíte vždy přímo od pilota v dostatečném časovém předstihu.
Hanka – koordinátorka letů

Standa

Dobrý den, kolem Ještědu a v Liberci se vám nelíbí, že není v nabídce?
 Díky!

Slevomat.cz

Dobrý den, Stando, bohužel není možné pokrýt všechna města. :( Můžete se ale mrknout třeba na Hradec Králové, ještě tam v září volná místa jsou. Pěkný den

Petra Nová

Dobrý den,
Kolik osob může letět balonem při zakoupením voucheru za 2999kč.

Promo Air

1

Pavlína Tomšovicová

Mohu ještě poprosit do kdy akce trvá?

Promo Air

Do konce záři:-)

Pavlína Tomšovicová

Dobrý den, je let možný i nad Karlštejnem?

Promo Air

Ano, i nad Konopistem, Hlubokou, Krumlovem, Bouzovem a mnoha dalšími hrady i zámky:-)

Jana Konečná

Dobrý den, kde jsou odletová místa z Jižní Moravy. Konkrétně mě zajímá Hodonínsko, Uherskohradiš­ťsko. Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, všechna odletová místa jsou zde: České Budějovice, Český Krumlov, Tábor, Miličín – Česká Sibiř, Konopiště, Karlštejn, Plzeň, Nepomuk – Zelená Hora, Bochov u Karlových Varů, Hradec Králové, Pardubice, Roudnice nad Labem, Český ráj, Jihlava, Telč, Slavonice, Brno, Pálava, Uherské Hradiště, Olomouc, Kroměříž, Bouzov, Ostrava, Frýdek-Místek, Zlín. Snad si vyberete :) Pěkný den

Tomáš

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je u letenky basic možný let nad Pálavou a do kdy je splatnost letenky. Jestli jen do února 2019 nebo až do konce roku 2019. Nějak se v tom nevyznám. Měl bych zájem o dvě letenky. Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Tomáši, zde se můžete mrknout, nad kterými městy se lítá: http://www.letime-balonem.cz/tabulka a splatnost záleží, jak si voucher vyberete zaplatit. Pokud ale máte namysli platnost voucheru, dá se využít do 28.2.2019. Pěk­ný den

Tereza

Dobrý den,
nikomu nedoporučuji si tento voucher kupovat. Let jsem měla zamluvený již 8×, pokaždé byl ze strany společnosti zrušen. Jelikož jsem měla zamluvený více jak 3×, byla nám platnost voucheru prodloužena o půl roku, tedy do konce září. Minulý týden nám byl let poosmé! zrušen a není již žádný nový vypsaný termín do konce září, kde by byly ještě dvě volná místa. Se společností si dopisuji, chtěla jsem vouchery alespoň opět prodloužit, zatím žádná odezva…
Koupila jsem dvě letenky basic jako dárek, zatím přinesly jen zklamání…

Promo Air

Dobrý den. Vouchery vam budou prodlouženy, samozřejmě. Bohužel mame tento rok velmi náročnou sezónu, co se tyče počasí. Bohužel patříte k lidem, kteří mají zrovna smůlu na počasí.Vydrzte prosim, děláme co muzeme. Děkujeme.

Lubomir Liewehr

Dobrý den měl bych zájem zítra 11.8. Pro dvě osoby let balónem někde z Olomouce zajímala by mě cena a také zda li by to nebyl problém… Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lubomíre, v popisu akce je uvedeno, že rezervaci je potřeba provádět na adrese www.letime-balonem.cz/tabulka. Cena pro jednu osobu je 2990 Kč v rámci varianty Basic nebo 14900 pro 2 osoby ve variantě Privat Plus. :) Pěkný den

Kristyna

Dobrý den,
Odlety z roudnice už jsou plné obsažené až do konce roku? Je možné že se termín v roudnici uvolní ? A jestliže ne kde je další nejblizsi místo odletu?
Moc dekuji

Promo Air

Budou se vypisovat další v průběhu srpna. Diky za dotaz

Barbora Čechová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat v jakém místě je sraz při letu přes Český Ráj. Děkuji

Promo Air

Obvykle Mladejov nebo Sedmihorky. Diky

Kristyna Poživilová

Dobrý den,
chtěla jsem udělat rezervaci a zakoupit lístek ale vy v září neodlitate ani jeden den z Hradce Králové. Je možné to nějak zařídit ? Ostatní města jsou pro mne daleko.
Děkuji.

Promo Air

Dobrý den, termíny pro lety záři budeme vypisovat koncem srpna. Děkujeme.

Kristýna Poživilová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat když bych chtěla koupit Basic let pro mého přítele, ale chtěla bych letět s ním je to možné ? Dočetla jsem se, že je napsané v nabídce větší počet osob. Nechtěla bych premium plus, jedná se mi pouze o let balónem pro dva, bez pikniku. Děkuji za brzké odepsání.

Promo Air

Dobrý den, samozřejmě, ze můžete, stačí zakoupit 2 vouchery, poté společně rezervovat:-)

Eva Mahrezi

Dobrý den,
chci koupit letenku jako dárek k narozeninám (půlka září). Mohu koupit teď a rezervovat termín až na polovinu září nebo musím dle instrukcí do 1 měsíce od zakoupení (což by vycházelo na začátek září)???
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
voucher je možné využít do 28.2.2019, takže rezervace na půlku září by neměla být problém.

S pozdravem
Slevomat

Promo Air

Ano, můžete, nové termíny jsou vypisovany cca měsíc předem tak, aby se vytizila kapacita košů a nemuselo se rušit z důvodu nenaplněnosti letu. Diky

Vladimír

Dobrý den.
Které termíny jsou vypsány pro let Economy ?
Když projíždím online rezervace, všude je to jen pro tu dražší letenku Basic…
Je možný nějaký výpis pro ty levnější ?

Promo Air

Česky Krumlov, Budějovice a další, termíny jsou, lze filtrovat v tabulce. Diky

Kristýna Havlová

Dobry den, jak poznam, jaky termin je volny a z jakeho mista se odleta?

Promo Air

Viz.online tabulka www.letime-balonem.cz/tabulka

Dana Postupová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaký je rozdíl mezi letem economy a basic? Kvalita balonu? :)

Promo Air

Odletove místo…

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru