Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Výhodné balíčky chutného sušeného ovoce: švestky, ananas a další

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dana

Jsou sušené svestky sířené?
Dekuji

Oříškov.eu

Hezký den, nejsou sířené. Zdraví Petra Oříškov

Irina

Dobrý den,
je ovoce slazené nebo má původní přírodní chuť?
Děkuji za odpověď

Irina

Omlouvám se za dotaz.
Už jsem našla odpověď. Děkuji

Alexandra Tothová

Nemohu kombinovat, neboť dopravu musím zadat a uhradit v rámci jednoho voucheru. Kdybych mohla kombinovat dopravu z více voucherů, je to o něčem jiném. Takže inzerovat „dopravu nad 2000,–Kč zdarma“ bych považovala za férové v rámci celého vašeho e-shopu, ale nikoli v rámci každého voucheru zvlášť.

Oříškov.eu

Hezký den, ale ano můžete :) Zdraví Petra Oříškov

Slevomat.cz

Dobrý den, Alexandro, u všech nabídek od obchodníka Oříškov.eu můžete vkládat zboží do košíku a pokud přesáhne částka 2000 Kč máte poštovné zdarma. V tomto odkaze https://www.slevomat.cz/podnik/100829-oriskov-eu stačí sjet níže na stránce a ukážou se Vám všechny nabídky prodejce :) Tak směle do toho. Pěkný den

Alexandra Tothová

Děkuji za radu, jak na to. Nevěděla jsem, že mohu nabídky kombinovat, teď už budu vědět a objednám ráda. Přeji hezký den!

Alexandra Tothová

Ještě chci opravit: teď jsem zjistila, že jsem se přehlédla a nelimitujete 10 baleními, ale 10 kilogramy. Tak jsem to propočítala a zjistila, že jediná varianta je, že bych si nakoupila 20 balení mix lesní plody, jedině pak bych bych přesáhla 2000,–Kč. Vše ostatní při nejlepší vůli do váhy 10 kg 2000,–Kč nepřekročí. Připadá mi to trochu jako klamavá reklama na poštovné zdarma, když se to dá využít jen na 1 položku z několika. Mám zájem o švestky, ale tam poštovné zdarma využít nemohu, i kdybych 100× chtěla.

Oříškov.eu

Hezký den, zboží můžete kombinovat ze všech akcí Oříškov na Slevomat. V nabídce máme ovoce, mouky, krémy či směsi. Tuto možnost využívá mnoho zákazníků, takže určitě bych nebrala naši ZDARMA dopravu za klamavou reklamu. S pozdravem, Petra Oříškov

Alexandra Tothová

Dobrý den, zajímalo by mě, proč v nabídce na sušené ovoce uvádíte, že doprava nad 2000,–Kč je zdarma, když nákup omezujete 10 baleními, čím nemám šanci ty 2000,–Kč dosáhnout, i kdybych si vybrala nejdražší ovoce? Jak mám tedy při nákupu dosáhnout na 2000,–Kč, abych měla poštovné zdarma?

Oříškov.eu

Hezký den, zboží můžete kombinovat ze všech akcí Oříškov na Slevomat. V nabídce máme ovoce, mouky, krémy či směsi. Tuto možnost využívá mnoho zákazníků, takže určitě bych nebrala naši ZDARMA dopravu za klamavou reklamu. S pozdravem, Petra Oříškov

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru