Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Ručník, který vás zchladí: příjemné osvěžení při sportu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Mirka M.

Dobrý den, před 12 dny jsem zaplatila objednávku, v době objednání bylo vše skladem a přesto do dnešního dne balíček nedošel, ač avizované doručení zboží bylo 10.8. Žádná reakce nepřišla ani na můj mail s dotazem na termín doručení. Začínám přemýšlet, zda se vůbec dočkám…

Rajvyrobku.cz

dobrý den, na vámi zaslaný e-mail vám bylo ihned odpovězeno. S pozdravem Rajvyrobku.cz

Eva

Dobrý den, kdy budou k dispozici další barvy? Před deseti dny jste psali příští týden a stále nejsou..

Rajvyrobku.cz

Dobrý den, nově naskladněné ručníky byly vyprodány během pár dnů. Stále však lze objednat tm. modrou nebo zelenou. Další barvy budou opět koncem tohoto nebo začátkem nového týdne. Jelikož je o ručníky obrovský zájem, doporučujeme s nákupem neotálet.
S pozdravem Rajvyrobku.cz

Renata Fenclova

Dobrý den,mám 100kreditů,chtěla bych je uplatnit na koupit dvou chladících ručníků,mohu je na nákup použít a kde najdu kolonku pro zadání kreditů.Díky Fenclová

Rajvyrobku.cz

Dobrý den,

toto je otázka na slevomat, oni mají nastavený systém kreditů.

díky za pochopení

rajvyrobku.cz

Jana Dusíková

Dobré odpoledne, ráda bych objednala 4 kusy chladících ručníků. 1× barva zelená,1× modrá, 1× tmavomodrá, 1× vínová. Prosím k dodání do zásilkovny do 10.8. 2018
Děkuji Jana Dusíková

Rajvyrobku.cz

Dobry den,

Dalsi barvy budou k dispozici v pristim tydnu. Sledujte slevomat, nebo nam napiste email a my vas napiseme az budeme mit zbozi skladem.

S pozdravem

Rajvyrobku.cz

Zdeňka Urbanová

Dobrý den, mám zájem o jiné barvy ručníků. Je šance?Děkuji. Urbanová.

Rajvyrobku.cz

Dobrý den, ano v příštím týdnu budou opět další barvy k dispozici.
S pozdravem
rajvyrobku.cz

Julie

dobry den,chtela jsem se pozeptat,proc je tak draha doorava,i pres to,ze vyrobek se muze vyzvednout v zasilkovne…cena je skoro stejna jako vyrobek…coz mi pripadne jako nesmysl…

Rajvyrobku.cz

Dobrý den,

ceny dopravy jsou nastaveny dle ceniku zasilkovny.
Zboží si muzete vyzvednout zdarma u nas na prodejně. Pripadne u objednavky nad 1000 kc mate dopravu zdarma.

S pozdravem

Rajvyrobku.cz

Jana Š.

Dobrý den, budou ještě naskladněny barvy, které jsou nyní vyprodané?

Rajvyrobku.cz

Dobrý den,

Ostatní barvy budou naskladneny během příštího týdne.

S pozdravem

Rajvyrobku.cz

Jana Lišková

rozmery, prosim! dekuji za info.

Rajvyrobku.cz

Dobrý den,

Rozměry jsou uvedeny u akce.

Rozměry: 32 × 90 cm

S pozdravem

Rajvyrobku.cz

Barbora Kúdelová

Donry denna Raj vyrobky mekde uplatnit kredity prosim

Rajvyrobku.cz

Dobrý den,

kredity uplatňujete na slevomatu a můžete s ními hradit i naše výrobky.

s pozdravem

rajvyrobku.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru