Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Osvěžení v Kavárně Štěstí: limonáda, káva nebo čaj a třeba i sladkost

4,4 / 5 Kavárna Štěstí (5 poboček) Praha - Staré Město  (mapa) 1 755 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Petra

Dobrý den, za voucher v hodnotě 79 tedy dostanu 3 věci: kávu/čaj, limonádu/ice latte a sladkost?
děkuji za odpověď

Kavárna Štěstí

Dobrý den, Petro, ano, přesně tak. Hezký den.
David, Kavárna Štěstí

Eva

Dobrý den, budete mít otevřeno na Národní 37 i v pátek 28.9.18 (státní svátek), v sobotu 29.9. a v neděli 30.9.2018?
Děkuji za odpověď.

Kavárna Štěstí

Dobrý den, Evo, na státní svátek a o víkendu je na Národní zavřeno. Ve státní svátek bude ale otevřena Kavárna Štěstí na Budějovické, ve všech třech dnech i Kavárna Štěstí v OC Atrium Flora.
David, Kavárna Štěstí

Hana Ptáčková

Dobrý den, chci se zeptat na otevírací dobu pobočky na Národní 37. Dnes mi přijela na návštěvu švagrová se synovcem z východních Čech. Chtěla jsem je vzít na občerstvení na zajímavé místo, tak jsem vybrala tuto kavárnu, která dle vašich informací má mít o víkendu otevřeno. Ale dnes, když jsme tam přišli, jsme se dočetli, že má v so a ne zavřeno.Takže mi voucher nebyl k ničemu a musela jsem zvolit náhradní řešení. Hanka

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Ptáčková, to mě moc mrzí, vše prověřím a budu Vás e-mailem kontaktovat s řešením. Hezký den :-)

Evča Mojžíšová

Dobrý den, přítel zakoupil voucher a dnes jsme ho chtěli využít na Národní třídě. Zde je uvedeno, že je dnes otevřeno, ale když jsme přišli po poledni, bylo zavřeno. Na dveřích bylo, že so+ne je zavřeno. Moc nás to mrzelo, jsme z Brna a byli jsme v Praze na výletě. Voucher tedy nemůže už využít a propadne :(

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Mojžíšová, to mne moc mrzí. Mohla byste mi, prosím, zaslat do e-mailu: vip.podpora@slevomat.cz kod voucheru a já se Vám pokusím vše nějak vynahradit. Hezký den :-)

Dita

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda je provozovna na jak dlouhý čas je uzavřena provozovna na Národní třídě.
Děkuji!

Kavárna Štěstí

Dobrý den, Dito. Kavárna Štěstí na Národní třídě je již otevřena. Přijdete nás navštívit?
David, Kavárna Štěstí

Kavárna Štěstí

Dobrý den, Dito. Kavárna Štěstí na Národní třídě je již otevřena. Přijdete nás navštívit?
David, Kavárna Štěstí

Dita

Děkuji za odpověď! Přišly bychom rády! Snad se „poštěstí“ ;) při příští návštěvě Prahy!

Eva

Dobrý den,
je nutné vytisknout voucher nebo bude obsluze stačit voucher v mobilu. A měla bych ještě jeden dotaz máte v nabídce i kávu bez kofeinu? Moc děkuji za odpověď.

Kavárna Štěstí

Dobrý den, Evo, stačí vám voucher v mobilu. Kávu nabízíme i bez kofeinu. Těšíme se na návštěvu.
David, Kavárna Štěstí

Jana

Dobrý den, do kdy prosím platí voucher? Děkuji za odpověď

Kavárna Štěstí

Dobrý den, Jano, voucher je platný do 15. 11. 2018.
David, Kavárna Štěstí

Michaela

Je možné si dát ve Vašich kavárnách i mléko bez laktózy? Děkuji

Kavárna Štěstí

Dobrý den, Michaelo. Ano, v takovém případě vám připravíme kávu se sójovým mlékem. Budeme se těšit na vaši návštěvu.
David, Kavárna Štěstí

Dana

chci vyuzit kredity
jak to mam udelat?

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, v prvním kroku je potřeba být přihlášena na Slevomatu pod e-mailem, kde máte své kredity. Pokud budete mít zájem o nabídku, kliknete na tlačítko ,,Koupit”. Voucher se vám vloží do košíku, kde si můžete zvolit počet kusů. V objednávce budete pokračovat podle návodu na obrazovce, až dojdete ke způsobu platby. Právě v tomto kroku se vám ukáže políčko ,,Chci uplatnit xxx kreditů”. Na toto políčko si kliknete a cena se tak sníží. Pěkný den. :)

Petra

Voucher pro 2 osoby tedy zahrnuje 2 studené + 2 teplé nápoje a 2 závin nebo croissanty? Děkuji za odpověď.

Kavárna Štěstí

Dobrý den, Petro, ano, je to tak, jak uvádíte. Přijdete nás navštívit?
David, Kavárna Štěstí

David

Dobrý den,
dostanu k tomuto voucheru i los nebo ten je jen s kávou bez voucheru?

Děkuji!

Kavárna Štěstí

Dobrý den, los lze obdržet s každým šťastným nápojem v jakékoli Kavárně Štěstí.
Tato nabídka s voucherem je na nápoj bez losu.

David, Kavárna Štěstí

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru