Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Záloha na plavbu výletní lodí: Dubaj, Bahrajn i Omán, rozšířená plná penze

4,8 / 5 PT Tours Dubaj - Spojené arabské emiráty

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Emilie Johnová

Dobrý den,
zajímalo by mne v kolik hodin se odlétá z Prahy. A v kolik hodin budeme zpět v Česku.
Děkuji
Ema Johnová

PT Tours

Dobrý den,

Předpokládaný odlet z Prahy dne 29.12 je v ranních hodinách, kolem deváté. Předpokládaný návrat je dne 11.12 před půlnocí.

Děkuji,
PT Tours,
 Marie

Michal Hefka

Dobrý den, jaká je tedy kompletní cena na osobu na výše uvedený pobyt na lodi za dospělou osobu? Za odpověď děkuji.

PT Tours

Dobrý den,

celková cena za plavbu vychází takto:

Za vnitřní kajutu třídy Fantastica: 37.990 Kč/os.

Za kajutu s oknem třídy Bella: 40.990 Kč/os.

Za kajutu s oknem třídy Fantastica: 43.490 Kč/os.

Děkuji,
Marie,
PT Tours

Jan Pták

Dobrý den, auty třídy Fantastica s balkónkem v nabídce nejsou? Nelze je ani doplatit? Děkuji

PT Tours

Dobrý den,

Na tuto plavbu balkonové kajuty v třídě Fantastica v nabídce nemáme. Ale, tyto kajuty aktuálně dostupné jsou, takže v případě zájmu je pro Vás rádi vyžádáme.

Děkuji,
Marie
PT Tours

Zdeněk Velička

Dobrý den. Mohu na elektrickým invalidním vozíku ?

PT Tours

Dobrý den,

Lodě jsou přizpůsobeny lidem s omezenou pohyblivostí, takže obecně lze cestovat na lodi s elektronickým vozíčkem. Avšak u této konkrétní plavby se kajuty pro hendikepované jeví jako vyprodané. V případě zájmu pro Vás rádi vyžádáme vhodnou kajutu od lodní společnosti.


Děkuji,
Marie
PT Tours

Adam Bechný

Dobrý den, moc nechápu spropitné… 20 EUR na kajutu (2 osoby) x 11 je 220 EUR na spropitném. To je trocha přehnané, nemyslíte? Navíc je přeci spopitné dobrovolné. Nebo se jedná o regulerní poplatek? Děkuji

PT Tours

Dobrý den,

Spropitné pro lodní personál je tradicí mořských plaveb. Pro Vaše pohodlí si plavební společnosti samy určují výši spropitného. Spropitné se rozděluje mezi stevarda, který má na starost Vaši kajutu, dále pak číšníka a asistenta číšníka. V případě zájmu lze automatické strhávání spropitného změnit či úplně zrušit na recepci.

Děkuji,
Marie
PT Tours

Dana

Dobrý den, asi jsem přehlédla v nabídce, ale nenašla jsem celkovou cenu zájezdu. Prosím o info, děkuji.

Dana

Už jsem našla, je třeba nabídky rozkliknout…
Zakoupením voucheru uhradíte zálohu na zájezd z Prahy do Dubaje. Doplatek činí 20 990 Kč a musí být uhrazen nejpozději 15. 10. 2018 na účet CK). Celková cena zájezdu po slevě tudíž činí 40 990 Kč (původní cena zájezdu je 42 490 Kč).

PT Tours

Dobrý den,

Přešně tak, děkujeme! :)

Marie,
PT Tours

Věra Filípková

Dobrý den, můžete mi napsat, kolik bude doplatek – alespoň v rozmezí od-do? Dívala jsem se na nabídku CK a tuto plavbu jsem tam nenašla. Děkuji.

PT Tours

Dobrý den,

jednotlivé varianty si musíte rozkliknout, aby se Vám zobrazil doplatek. Konkrétně, po záloze 20.000 Kč/os. doplatek vychází takto: 

  • Za vnitřní kajutu třídy Fantastica: 17.990 Kč/os.
  • Za kajutu s oknem třídy Bella: 20.990 Kč/os.
  • Za kajutu s oknem třídy Fantastica: 23.490 Kč/os.

Plavbu v naší nabídce najdete zde: https://www.pttours.cz/plavby-lodi/blizky-vychod/poznejte-tajemny-vychod-z-paluby-vyletni-lodi-msc-lirica/2018-11-29.html?page_id=393911497

Děkuji,
Marie
PT Tours

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru