Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Fotoobraz z vlastní fotografie

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Ludmila Novotná

Prosím o informaci, kolik by stál obraz velikost 110 na 80 cm.

99print.cz

Dobrý den, paní Ludmilo,

Cena by byla 1895,–.

Pěkný den
 Pavel

Ludmila Novotná

Prosím o informaci, jak velký " obraz " je možné si u vás objednat. Myslím maximální rozměr.

99print.cz

Dobrý den, paní Ludmilo,

Maximální rozměr který jsme zakázkově vyráběli byl 100cm x 300cm.

Pěkný den
 Pavel

Jarmila Janováčová

Dobrý den, chci se jen zeptat zda je možno si u Vás nějakým způsobem objednat zvětšenou klasickou barevnou fotografii na fotografii o velikosti 30×40cm, také kolik Kč by to stálo. Doma si je vložím do rámu 30×40 cm pod sklo. V nabídce to nemáte a nevím na koho bych se mohla obrátit. Děkuji Vám za odpověď a přeji hezký den Jarmila Janováčová.

99print.cz

Dobrý den, paní Jarmilo,

Fotografie tiskneme od formátu 60×40cm, zabýváme se velkoplošným tiskem. Musela jste si jedině koupit formát 60×40cm a vytiskneme formát 40×30cm. Cena by byla jako za voucher na foto 60×40cm.

Pěkný den
 Pavel

Eva Šrámková

Chtěla sem se zeptat. Jestli ten fotoobraz přijde když ho zítra zaplatím tak do příští soboty jde o to že to je narozeninový dárek pro moji mámu

Slevomat.cz

Hezký den, Evo, doručení trvá kolem 14 dní. Děkuji za pochopení a přeji krásný víkend!

Alena Halačková

Dobrý den. Objednala jsem si fotoobraz na plátno ve velikosti 80×60. jako druh dopravy jsem dala PPL platba převodem. Chci se zeptat, zda mi přijdou nějaké instrukce, kam mám poslat těch 97Kč za doručení? Při objednávání mě to nikam nepřesměrovalo. Děkuji Halačková

99print.cz

Dobrý den, paní Aleno,

Potvrzení a info k poštovnému Vám bylo zasláno. Instrukce naleznete také na našich stránkách, voucheru a popisku akce. Potvrzujeme do 24h od objednání v pracovní dny.

Pěkný den
 Pavel

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru