Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pořádně se nacpěte: panenka, kuřecí medailonky, kotleta, brambory a omáčky

4,6 / 5 Restaurace Stavba Brno  (mapa) 364 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Hana Štursová

Dobrý den, vracím se ke své poznámce. Nahoře, ještě před variantami, jsou pod sebou 3 zelené hvězdičky: Na čepu Stavbařova 11, Dobré hodnoceni od zákazníků, a třetí hvězdička: Voucher můžete využít kdykoli v otevírací době :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, děkuji za upřesnění :) Informaci jsem rovnou předal kolegům, kteří mají nabídku na starosti pro případnou korekci. Udělejte si radost drobností, která Vám přistála na účtě. Krásný den

Eduard Jochman

Dobrý den, jen bych zeptal do jakého data vouchery platí. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Eduarde, voucher můžete uplatnit do 30. 9. 2018. Pěkný den a dobrou chuť :)

Hana Štursová

Dobrý den, na voucheru máte chybně napsáno: Voucher můžete využít kdykoli v otevírací době. V týdnu to jde až od 14:30 po meníčkách i když otevíraci doba je už od 10:30. Díky této mylné informaci jsem si voucher zakoupila a teď ho budu muset refundovat. Tak si to prosím opravte. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, nikde jsem tuto informaci nenašel o které píšete. Na voucheru i v nabídce vidím, že je potřeba provést nejdříve rezervaci alespoň den předem na tel. 530 343 060 (sdělte jméno, datum + čas návštěvy a kód voucheru). Pokud tomu bylo jinak v případě Vašeho voucheru tak se omlouváme a kolegové nejspíš již informaci opravili. Pěkný den

Ing. Luboš

Je možno si zbytek nechat zabalit domů?

Restaurace Stavba

Dobrý den. Ano, to co nesníte Vám rádi zabalíme domů. Jen musíte počítat s příplatkem za obalový materiál (1krabička=5kč).
Stavby Vedoucí

Zuzana Bímová

Dobrý den.
Máme zájem o dva vouchery ( 4 osoby), ale potřebujeme posunout termín využití.
jedná se o dárek.
Lze termín o cca 1 – 2 měsíce posunout?

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzano, těší nás Váš zájem o nabídku. Nicméně posunout dobu, do kdy je možné voucher využít nelze. Voucher je potřeba vyčerpat do 30. 9. 2018. Můžete si však nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná nová nabídka neunikne. Pěkný den

Rudolf Sucharda

Na voucheru je otevírací doba i v neděli, tak jsem voucher zakoupil. Opak je pravdou, v neděli mají zavřeno :-(. Já se mimo neděli do Brna nedostanu :-(

Slevomat.cz

Dobrý den, Rudolfe, omlouváme se za chybu na voucheru. Vidím, že již bylo u Vaši objednávky provedeno storno. Doufám, že najdete brzy nabídku, která vyhovuje Vašim potřebám. Přeji pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru