Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

3 dny v 5* hotelu v centru Českého Krumlova se snídaní, večeří a bazénem

4,2 / 5 Hotel Růže***** Český Krumlov (mapa) 27 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
cerna milena

dobrý den, je volno tento víkend od 24–26/08 2018 pro dva dospělé a jedno dítě-4leté. děkuji za odpověď. Černá

Martin

Spis nez spojeni dvou balicku bych doporucil vybrat uplne jiny hotel… Bar zavreny, v restauraci totalne neschopna servirka, ktera navic musi obslouzit 300 prujezdaku, kdyz na vas zbyde misto u stolu budete mit stesti a fakt, ze zaviraji v 10 nikoho nezajima, v pul 9 tma a konec, bar jsem zminil nefunguje.V menu maji jiz pres dva roky pokrmy, ktere nemaji!! Room service? Zkuste si objednat! v minibaru je prazdno a teplo! Parkoviste je od hotelu asi 500 metru, a pokud by jste si dovolili na hotel tahnout kufr, pripravte si penize pro bellmana, ne jako tip, ale zkratka vam ho nauctujou! Psal jsem dopis vedeni hotelu i GM Jan Hotels a uz dva mesice cekam na odpoved. Takto nejak ve zkratce o hotelu Ruze. Kdysi vyhlasene misto, dnes bida s nouzi! Fakt, ze nam pokojska rekla, ze na cerno pracuje pres jakousi agenturu za 40.- kc na hodinu, sice hodne vysvetluje, ale…

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, děkujeme za Vaši zprávu. Opravdu nás mrzí že jste měl špatnou zkušenost s pobytem. Pokud jste byl na pobytu přes Slevomat, klidně využijte možnosti hodnocení nabídky ve svém účtu na Slevomatu. Děkujeme, pěkný den

Martina Fliegová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné koupit si dva vouchery a spojit tak dva termíny- pobyt na čtyři noci. Děkuji Martina

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, ano, sčítání voucherů je povoleno :) Pěkný den

Iva

Dobry den, nezaznamenala jsem info o parkovani. V Krumlove to byva problem. Dik za odpoved, Iva

Hotel Růže*****

Dobrý den
je možné parkovat, hotel Růže disponuje parkováním zhruba 150 metrů od hotelu. Cena parkování není zahrnuta do balíčku a jedná se o částku 590,–/noc. S pozdravem Gabriela

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru