Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Podzim v Harrachově: relax, polopenze a spousta výletů

4,4 / 5 Pytloun Hotel**** Harrachov Harrachov (mapa) 229 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lucie

Dobrý den,
rádi bychom na víkendový pobyt s dětmi ve věku 7 a 14 let. Chci se zeptat, jak přes voucher pro 2 zajistit ubytování pro naše 2 děti, aby se nestalo, že následně do pokoje nebude možné připravit přistýlky. Dále se chci zeptat, zda mohou děti v uvedeném věku také do wellness centra. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, stačí se předem domluvit s hotelem na e-mailu rezervace@hotelharrachov.com či telefonu 608 000 685. Pěk­ný den

Martina RUlíškova

Dobrý den,
bude tato akce pokračovat jako jarní pobyt. Ráda bych tento pobyt zakoupila na jarní termín.

S pozdravem
Martina Rulíšková

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, těší nás Váš zájem. Prozatím však takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Kamila

Dobry den,

i pobyt za vyssi castku se mi nedari v systemu rezervovat na listopadove vikendy. Mate prosim volnou kapacitu 2. – 4.11.18?

Mate prosim polopenzi pro vegetariany?

Dekuji.

S pozdravem
 KK

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamilo, pokud se Vám nedaří rezervovat termín v rezervačním systému, tak je potřeba kontaktovat recepci hotelu s dotazem na možnost ubytování a případně zakoupit variantu Bez termínu. Pěkný den

Martina Kunstová

Dobrý den máte volný termín 28 – 30.9 děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, Vámi vybraný termín bohužel není k dispozici. Poradíme Vám, že dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity hotelu. Zkuste se tedy podívat a třeba najdete termín, který Vám bude vyhovovat :) Pěkný den

Standa

Dobrý den,
chci se zeptat zda v případě pobytu 2 dospělí a 2 děti (do 6) – příplatek za každé dítě 699 Kč/pobyt budeme bydlet na 2lůžkovém pokoji s přistýlkami, nebo zda půjde o rodinný pokoj. Děkuji moc.

Slevomat.cz

Dobrý den, Stando, děti ve věku 3–11,9 let mají pobyt na přistýlce za 699 Kč vč. polopenze za dítě. Můžete si však zajistit variantu – Čtyřlůžkový pokoj Superior za příplatek 500 Kč/noc. Pěkný den

Daniel Hrdý

Dobrý den, proč to nejde od pátku 7.9 do neděle 9.9 rezervovat?

Slevomat.cz

Dobrý den, bohužel tento termín není dostupný a proto se Vám jej nedař objednat. Objednat lze pouze výrazně označené dny. Pěkný den

Markéta Kluchová

Dobrý den, nabízený pobyt je na tři dny a mě by prosím zajímalo zda by bylo možné koupit dva vouchery a prodloužit si tak pobyt na pět dní? Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, tady je potřeba pokusit se domluvit přímo s hotelem a na vhodných termínech. Pěkný den

Michaela Reslová

Dobry den,

muze se vzit na tento zakoupeny woucher dite 2,5 roku?


 Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, nabídku doporučujeme pro děti do 12 let.
Děti do 2,9 let mají pobyt zdarma s rodiči na lůžku a bez stravy. Děti ve věku 3–11,9 let mají pobyt na přistýlce za 699 Kč vč. polopenze. Starší osoby hradí plnou cenu podle aktuálně platného ceníku. O tom, že s vámi pojedou děti, informujte prosím hotel v předstihu. Pěkný den

Denisa Richterová

Dobrý den, máte volný termín pro 2 osoby : 21 –23. září, 28–30.září nebo 5–7.října? Děkuji Richterová

Slevomat.cz

Dobrý den, v tuto chvíli je ještě volný říjnový termín, ověřit můžete přes tlačítko „koupit na termín“, kde jsou v kalendáři zeleně vyznačeny volné dny. Pěkný zbytek dne.

Renata

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, do kdy je možno pobyt "Léto nebo podzim v Harrachově: relax, polopenze a spousta výletů " na Vašich stránkách zakoupit?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Renato, děkuji za váš dotaz. Bohužel, tato informace mi je neznámá, ale vždy je nejlepší voucher zakoupit, co nejdříve. :) Hezký den.

Market

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na dostupnost ubytování v termínu 24–26.8. 2018. Měli bychom zájem o dva dvoulůžkové pokoje a v jednou přistýlku a dětskou postýlku. Také se chci zeptat, k wellness-omezený počet osob. Zda se dá wellness rezervovat i privát pro nás šest, když je jak sami píšete „menší“. Předem děkuji za odpověď hezký den Market Sonnevend

Slevomat.cz

Dobrý den, Market, omlouvám se, že jsme vám neodpověděli dříve. Vaší zprávy jsem si bohužel všimla až nyní. Pokud bych vám mohla s čímkoliv poradit, neváhejte se na mě obrátit na emailu kristyna.mrenicova@slevomat.cz. Hezký den :)

Ladislav

Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat jak si zarezervovat termín od 31.8. – 2.9.2018 ? a jaká by byla cena? Jelikož zde rezervovat termín bud v srpnu nebo září, ale ne přelom.
Děkuji za odpověď

Ladislav

Děkuji, že nikdo za 5 dní neodpovědě a nereagoval !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!

Slevomat.cz

Dobrý den, Ladislave, hotel jsme zaurgovali, avšak neodpověděl. Nicméně by stačilo kontaktovat hotel, jestli mají volný termín, který požadujete, koupit si voucher bez termínu a hotelu číslo voucheru nahlásit. Za prodlevu v odpovědi hotelu se omlouváme. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru