Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nejlepší karta pro cestování a nákupy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Romana Beritova

Dobrý den mam aktivováno ale body se nepripsaly.

Jiří

Dobrý den, lze nabídku využít pokud již mám tarif Standard?

Twisto

Dobrý den Jiří. Bohužel pokud již máte Twisto kartu s tarifem Standard, tato akce se na vás nevztahuje. Děkujeme za pochopení.

Libuse

dObry den
jak presne postupovat, kdyz chci ucet, karu i hodinky zrusit?Dekuji.

Twisto

Dobrý den Libuše. Napište nám prosím na náš email: dotaz@twisto.cz a podíváme se na to. Děkujeme.

Veronika

Dobrý den,
Twisto karta je pouze pro nákupy v zahraničí nebo jí lze platit i v ČR.
 Děkuji

Twisto

Dobrý den Veroniko. Twisto kartou můžete hradit kdekoliv i u nás v ČR :). Přejeme krásný den.

Pavel Košťál

Dobrý den,
mohl bych tuto nabídku využít, i když již mám účet?

Twisto

Dobrý den Pavle, napište nám na dotaz@twisto.cz a něco vymyslíme :) Děkujeme

Zdenka

Dobrý den, založila jsem si twisto kartu na vaši reklamu s kredity zdarma již dříve (někdy koncem května), ale aktivovala ji teprve nedávno. Nejsem si teď jistá jestli tato nabídka je naprosto stejná jako v květnu, ale vím jistě, že jste slibovali kredity na Slevomatu i Twisto a vedení karty zdarma. Bohužel – nebyly mi připsány kredity ani na Slevomatu ani kredity na twistu. To bych ještě překousla, ale dnes mi přišlo vyúčtování Twisto a je tam poplatek za kartu. Je pravda, že Twisto účet jsem měla již z dřívějška bez karty, ale myslím, že v květnové nabídce v podmínkách nic o pouze novém založení účtu zmíněno nebylo, navíc výše uvádíte, že i tak lze nabídka částečně využít. Děkuji

Twisto

Dobrý den Zdenko. Moc děkujeme za dotaz. Mrkneme na to a zjistíme přesné informace, jen nám prosím napište na: dotaz@twisto.cz váš email a budeme vás co nejrychleji informovat :). Moc děkujeme. Krásný den.

Jan Slavíček

Dobrý den, je Twisto karta katou kreditní či debetní? Z jakého účtu jsou kryty moje náklady při platbách v zahraničí-nutně pak asi musím provést úhradu na Twisto účet.

Děkuji a přeji hezký den.
J. Slavíček

Twisto

Dobrý den Jane. Twisto karta je tzv. prepaidová karta, funguje na principu kreditní karty. Platby Twisto kartou jsou splatné vždy do 15. dne následujícího měsíce, kdy vám za veškeré transakce v daném měsíci je vygenerováno vyúčtování vždy k 1. dni následujícího měsíce. Takže pokud budete provádět transakce Twisto kartou například v měsíci srpnu, tyto transakce budou splatné do 15.9.2018. A k 1­.9. se vám vygeneruje vyúčtování za veškeré předchozí transakce, takže vše můžete hradit jednou platbou naráz. :)

Petr

Dobrý den, kolik stojí výběr z bankomatu s Twisto kartou? V CZ i zahraničí. Děkuji.

Twisto

Dobrý den Petře. Twisto katou nelze vybírat peníze z bankomatu, tuto službu neumožňujeme. Děkujeme za pochopení. :)

jan vrana

Dobrý den,kartu jsem zaloźil cca před 14 dny na Vaši reklamu a byl také přislíben kredit na Slevomatu tuším 500 kč ,ale źádný nemám dosud připsán

Twisto

Dobrý den Jano. Napište nám prosím na email dotaz@twisto.cz a podíváme se na to. Moc děkujeme.

Patricie k

Je mozne nabidku vyuzit i kdyz jiz twisto ucet mam zalozeny?

Twisto

Dobrý den Patricie. Částečně ano, v případě, že si objednáte kartu a aktivujete ji, napište nám na dotaz@twisto.cz a podíváme se u nás na to a pokud bude vše v pořádku, budou vám připsány kredity na slevomat.cz.

Hanka

Dobrý den, pro připsání kreditů na Slevomat stačí kartu aktivovat v účtu, nebo je potřeba i provést první transakci? Děkuji za odpověď.

Twisto

Dobrý den Hanko. Stačí Twisto kartu aktivovat v účtu. :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru