Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zážitek plný adrenalinu: Tandemový seskok ze 2,5 km nad Vyškovem

5,0 / 5 Adrenalin nad Brnem Letiště Vyškov (mapa) 60 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Bc.Martina Konvičná

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné mi tento voucher poslat domů na dobírku v dárkovém baleni. Chtěla bych ho koupit příteli, který bude mít zanedlouho narozeniny. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Bc. Martina Konvičná.

Marcela

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda li ten seskok i točité pokud ano kolik je cena nebo je to v celkové ceně ? Dekuji

Adrenalin nad Brnem

muzete si video kamerou gopro dodatecne zakoupit, cena sestrihaneho a ozvuceneho videa a 20ti fotek je 1400kc, nesestrihaneho videa 900 kc. pokud potrebujete vice informaci, jsem vam k dispozici na tel. c. 602 72 84 94. pekny vecer, roman sindelar

Miroslava Bartošová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli ta cena 2499kč je celková? Nebo se platí něco na místě? Děkuji

Adrenalin nad Brnem

cena je za seskok z vysky 2500m tak jak je popsana v inzeratu, na miste se nic nedoplaci.

Adrenalin nad Brnem

pokud chcete podrobnou informaci, prosim kontaktujte me na mob.: 602 72 84 94, dekuji, roman sindelar

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru